Сторінка 4. Скринінгове УЗД плоду в Києві

4,0
Знайдена 61 клініка

Сб Нед Цілодобово
Спасибо знающему высоко квалифицированому доктору Ирине Валерьевне. Очень помогла с диагностикой, многие врачи затруднялись в постановке диагноза. Аппарат УЗИ последней модели. Я доверяют этой клинике, всем родным и знакомым буду советовать. Спасибо за ваш труд.
Спасибо врачу Ирине Валерьевне за отношение к пациенту и к своей работе. Так тщательно на Узи меня еще не обследовали. Все рассказали, посоветовали, успокоили. Спасибо.
Делала узи кишечника ( не везде в Киеве делают). Очень понравилась врач Ирина Валерьевна. Все доступно рассказала, посоветовала, успокоила. Квалифицированный специалист, хорошее оборудование, качественно, без очереди, не дорого. Рада,что открыла для себя этот центр. Теперь буду советовать всем родственникам и знакомым. Огромное спасибо. Успехов Вам в работе.
Алла Станиславовна
Я благодарна за чуткость и внимательность специалистов вашего центра. Это единственный центр куда я прихожу не в напряжении а в спокойном расположении, зная что здесь мне помогут, а не просто отработают платный приём.
Максим Дегтярев
Консультацию специалиста вашего центра могу оценить на 10 из 10! Ответил абсолютно на все мои вопросы, видно что очень грамотный специалист, во всем разбирается, очень внимательный и учасливый.
Алина Николаевна
Я действительно очень довольна доктором и центром вообще. Я вам доверяю. Все рекомендации и советы по делу, спокойный коллектив. Дальше планирую пройти еще УЗИ. спасибо всем работникам Адепт Лелека.
Київ вул. Дарвіна, 1
м.Палац спорту10 м.Хрещатик15
  • Біофізичний профіль плода 720
Консультативний центр лікування та діагностики "Адепт Лелека" розпочав свою діяльність у 2000 році на базі медцентру "Адепт", пропонує пацієнтам повний комплекс ультразвукової діагностики організму. Проводить прийом дітей з народження, в тому числі дитяча гінекологія.
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Видубичі40 16 м.Голосіївська34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
Био Плюс
Київ г. Васильків, вул. Декабристів, 170
Багатопрофільний медичний центр "Біо-плюс" у Василькові займається діагностикою та лікуванням пацієнтів з багатьох напрямків. Колектив центру становлять кваліфіковані фахівці - гінеколог, дерматовенеролог, терапевт, педіатр, інфекціоніст, гастроентеролог, невролог, гомеопат і ін.
ADONIS
Київ с. Бузова, вул. Садовського, 34 А
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
  • УЗД плода в 1-ий триместр вагітності (11 тижнів 1 день -13 тижнів 6 днів) 580
  • УЗД плодів в 1-ий триместр при багатоплідній вагітності (11 тижнів 1 день -13 тижнів 6 днів) 730
  • УЗД плода в 2-3-ій триместр 660
  • УЗД плодів в 2-3-ій триместр при багатоплідній вагітності 860
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр "Мед Імпульс" — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.
  • УЗД плоду до 11 тижнів трансабдомінально 350
Київ пер. Бархатний, 2
м.Житомирська13
Медична допомога — це спеціалізований медичний центр, що надає многопрофільні послуги. Лікувальна установа надає комплексну допомогу за основними напрямками. У штаті працюють лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та використовують на практиці оновлені техніки, що є гарантом отримання якісного результату. Техніко-медичне забезпеченням...
  • УЗД плоду ІІІ-триместра (багатоплідна вагітність)(скринінг) 800
  • УЗД плоду ІІ-триместра (багатоплідна вагітність)(скринінг) 750
  • УЗД плоду ІІ- триместра (скринінг) 750
  • УЗД плоду І-триместра (скринінг) 650
  • УЗД плоду І-триместра (багатоплідна вагітність)(скринінг) 750
Київ вул. Ярославська, 55
м.Контрактова площа10 м.Тараса Шевченко10
  • Експертне, генетичне (розширине) УЗД плода у I триместрі вагітності, термін вагітності - 11 тижнів + 1 день - 13 тижнів + 6 днів 710
  • Експертне, генетичне (розширине) УЗД плода у першому триместрі вагітності при багатоплідній вагітності, термін вагітності - з 11 по 13 тиждень 870
3,0
Київ с. Щасливе, вул. Героїв Майдана, 11