Шарітель, оздоровчий центр

8.1
Київ, вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лук'янівська14 5 м.Контрактова площа32 16

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками. Прийом пацієнтів здійснюють лікарі вищої та першої категорій, досвідчені фахівці в своїй галузі.

Послуги, які пропонує клініка:

• маніпуляції;
  • Лабораторна діагностика;
  • МРТ;
  • Комп'ютерна томографія.

Переваги центру - можливість пройти повну всебічну діагностику організму, комфортні умови перебування, відсутність черг і поспіху, якісні послуги, сучасна апаратура.

Шарітель, оздоровчий центр, вартість послуг:

• УЗД-доплерографія судин голови та шиї 810
  • Рентгенографія цифрова кісток носу – бокова проекція 640
  • Рентгенографія цифрова черепу тіменно -підборідкової проекції (per os) 640
  • Рентгенографія цифрова шийного відділу-пряма проекція 710
  • Ще...
  • УЗД Жіноче комплексне (ОЧП, ОМТ, нирки, сечовий міхур, щитопод., молочні залози) 1 829
  • УЗД Чоловіче комплексне (ОЧП, нирки, простата, сечовий міхур, щитоподібна залоза) 1 202
  • УЗД акушерське (ЕКСПЕРТНЕ) у 1-му триместрі вагітн. (з 11 тижнів +1 день – по 14 тижнів +1 день) 500
  • УЗД акушерське у 2-му триместрі вагітн. (з 18 по 22 тижд.) 600
  • УЗД акушерське (ЕКСПЕРТНЕ) у 2-му триместрі вагітн. з доплерометрією (з 18 по 22 тиждень) 700
  • УЗД акушерське у 3-му триместрі вагітн. (з 24 по 40 тижд.) 700
  • УЗД акушерське (ЕКСПЕРТНЕ) у 3-му триместрі вагітн. з доплерометрією (з 24 по 40 тижнів) 850
  • УЗД плода у 1-му трим. вагітності (до 11 тижнів вагітн.) 500
  • Програма «Цукровий діабет» 6 443

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Павел
16 серпня '20р.
Доброго времени суток, люди, всем советую посетить данную клинику. Постоянно посещаю сам, высокое качество мед. услуг, высокий профессионализм врачей, все врачи опытные, знают что делать и как лечить. Удобно добираться к клинике в центр Киева
Григорий
16 серпня '20р.
Отзывы самые лучшие, высокий профессионализм врачей, новейшая техника, и хороший качественные евро ремонт
Тарас
16 серпня '20р.
Добрый день. Понравились условия в данной клинике, очень опытные врачи, всегда найдут что посоветовать
Виктор
09 серпня '20р.
Чудесная медицинская клиника, постоянно посещаю, постоянно консультируюсь у врачей - всегда помогут и подскажут, все качественно
Валентин
13 липня '20р.
Понравилась медицинское учреждение абсолютно всем. Хорошая обстановка, профессиональные врачи, что еще надо
Владислав
13 червеня '20р.
Работают специалисты своего дела. Уютная атмосфера, качественный ремонт и новейшая техника
Владислав
13 червеня '20р.
Отличная клиника для такого города как Киев. Новейший ремонт и хорошая техника. Все супер
Сергей
09 червеня '20р.
Добрый день. Великолепная клиника. Отличные врачи. Хороший руководитель. Качественная техника по новейшим технологиям!
Рима
21 березеня '20р.
Хороший, кваліфікований рентгенолог! Ми, з батьком, були у нього на обстеженні, процедуру він виконав дуже швидко та професійно. Все детально пояснив. Завдяки його висновку, батькові, виключили діагноз. Спеціаліста рекомендую!
Раиса
20 березеня '20р.
Відмінний лікар! Одного разу мені довелося побувати на консультації у Анни Олександрівни. Лікар просто супер, одне задоволення спілкуватися з такою людиною. Детально оглянула, ще й УЗД сама зробила. Все дуже сподобалося. Рекомендую!
20 березеня '20р.
Дуже хороша людина, та кваліфікований лікар!. Якось, прийшла до неї за описом знімка. Все дуже сподобалося. Часто буває, що лікарі просять почекати пацієнта на коридорі, поки вони описують знімок. Але тут зовсім не так. Лікар покликала мене з собою та все детально розповіла. Рекомендую!
Давід
06 березеня '20р.
Дуже хороший спеціаліст! Сімейний лікар, направив мене на обстеження до цього фахівця. Алла Володимирівна дуже добре зробила обстеження. Покликала до себе в кабінет, і детально все пояснила, дала заключення. Все дуже добре! Рекомендую!
Коля
05 березеня '20р.
Приємна у спілкуванні лікар. Ми дуже душевно з нею побесідували, поки вона виконувала свої професійні обов'язки. Детально все пояснивши, вона запитала у мене, чи залишилися ще якісь запитання. Звісно в мене їх не було, лікар надала повну інформацію що мене цікавила. Рекомендую!
02 березеня '20р.
Справжній професіонал своєї справи! Уже декілька разів перетиналися з цим спеціалістом. Дуже задоволенні її роботою. З перших хвилин спілкування, помітно, що лікар дуже досвідчений та знає що робить. Все на найвищому рівні! Рекомендую!
Леня
01 березеня '20р.
Чудовий фахівець! Вже давно ходжу на консультації тільки до цього лікаря. Адже завжди впевнена у відмінному результаті. Лікар дуже допитлива, від її пильного погляду не сховається жодна дрібничка. Огляд детальний та якісний. Рекомендую!
Гриша
29 лютого '20р.
Олена Геннадіївна просто відмінний спеціаліст. Про таких як вона, кажуть, людина на своєму місці. процедуру провела швидко, та з повним поясненням, що і для чого робить. Мені це дуже сподобалося, адже у інших лікарів, зовсім не так. Рекомендую!
Марго
10 лютого '20р.
Чудовий спеціаліст! Неодноразово зустрічаємося із Мариною Віталівною. Завжди уважна до пацієнта та усміхнена. З прийому йдеш у припіднятому настрої, настілки заряджає тебе позитивом. Лікування завжди допомагає. Рекомендую цього лікаря!
Надежда
08 лютого '20р.
Просто чудовий спеціаліст! Одного разу довелося побувати у неї на обстеженні. Усім залишилася задоволена. Лікар кваліфіковано виконала свою роботу. Розповіла що бачить на знімку, та пояснила через що це може бути. Рекомендую!
Тоня
07 лютого '20р.
Хворію хронічним панкреатитом. У період загострення, постійно лікуюся у Марини Віталівни. Дуже хороший спеціаліст! Призначає все по суті, немає ніяких не потрібних додаткових обстежень та аналізів. Дуже хороша людина. Рекомендую!
О.Н.
01 лютого '20р.
Справжній професіонал своєї роботи! Якось потрапила до нього на прийом. Обстеження провів дуже добре, усім залишилася задоволена. І як людина, він дуже приємний. Дуже душевно з ним побесідували. Спеціаліста однозначно рекомендую!
Елизавета
09 березеня '19р.
Во время профосмотра обнаружили доброкачественную опухоль, решено было удалить ее. Процедуру выполнял Лищинский Павел Александрович. Все было сделано четко и аккуратно. Осталась вполне довольна его работой.
Маргарита
25 липня '18р.
Пришлось по срочному зайти на рентген без звонка. Очень оперативно приняли. результат сразу на руки. помогли записать в др.клинику, пока их врач в отпуске. Спасибо !
Виола
19 липня '18р.
Очень советую эту клинику. Отношение очень хорошее, по лечению тоже всё гуд.
Света
27 червеня '18р.
Прекрасный центр. Очень приятный врач гинеколог. Цена= Качество. Рекомендую!
17 березеня '18р.
Приходите, будете довольны. более 10-ти лет иногда наведываюсь. Нет страха или беспокойства перед кабинетом, всегда по тел. можно переговорить с доктором, на дом вызвать -без проблем. И кофе предложат !
15 січня '18р.
Нужно было срочно сделать флюорографию, а в районную поликлинику принципиально не хочу идти. Нашла центр Шаритель через инет, пришла без предварительного звонка и записи. Понравилась обстановка в центре, спокойно и уютно, совсем не похоже на врачебное учреждение, очень приятная женщина-администратор, пришлось немного подождать, пока откроется нужный мне кабинет, предложили кофе. Может и мелочь, а приятно, т.к. не во всех подобных учреждениях вам предложат кофе :) Флюорографию делают быстро (дали на руки фото и заключение). Перед этим пришлось пройти консультацию терапевта, хотя она и не требовалась мне, но врач оставил только положительные впечатления. Цены соответствуют указанным на сайте. Рекомендую, кому требуется флюорография, обращайтесь сюда.
12 жовтня '17р.
Я довольная осталась посещением клиники. Врачи и администрация на уровне, корректно и главное. без спешки. УЗИ сделала - как полечила врач. и рассказала, и на диске.
Александр
06 травня '17р.
Я постоянный клиент клиники уже более 5 лет. Как приезжий я столкнулся с "благотворительностью" наших гос.поликлиник, что выходило в очень солидные суммы. А в "Шаритель" я четко знаю, что я плачу и сервис, и услуги, и отношение будет на высоте. Да и доктора тут на высшем уровне, и как говориться, на любой вкус - и горло полечили, и узи мы тут делали, и флюорографию на роды, в суботу... Красота. Рекомендую
Никита
15 січня '17р.
Уже не раз пользовались услугами медицинского центра «Шаритель». Очень удобно, что в одном месте можно пройти всю необходимую лабораторную и аппаратную диагностику, а после этого сразу же получить у специалистов адекватный план лечения. И всё это на достойном уровне!

Лікарі клініки Шарітель, оздоровчий центр

• Трихолог
  • Хірург
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Миропільська, 15 Б р.Дніпровський
Багатопрофільний медичний центр "Юрінмед" надає всебічну медичну допомогу в обстеженні і лікуванні захворювань по 12 різним спеціальностям.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 08:00-18:00
Київ вул. Микільсько-Слобідська, 2 Б м.Лівобережна8 4 м.Дарниця23 16
Центр діагностики та лікування хронічних інфекцій "Вітацелл" створений у 1996 році, спеціалізується в сфері виявлення та терапії TORCH та інших інфекційних захворювань.
Записатися на прийом
Медичний центр «Клініка імені Гальченко В.В.» на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.
Записатися на прийом
Спеціалізований медичний заклад "Дарсбері" надає стоматологічні послуги з 2003 року. Клініка обладнана новітньою апаратурою.
Пн — Пт: 08:00-24:00 Сб: 08:00-24:00 Н: 08:00-24:00