Кирченков Микола Володимирович

Терапевт, гастроентеролог
Лікар займається комплексним лікуванням хвороб органів травлення, дихальної, серцево-судинної, ендокринної та сечовидільної систем. Виконує електрокардіографію. Приймає пацієнтів з Covid19. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, рентген та комп'ютерну томографію.

Поліна Тонконог
Була на консультації у терапевта Кирченкова. Хочеться відмітити професіоналізм лікаря! Було проведено якісну консультацію та призначив лікування з детальним поясненням та відповідями на всі питання. Також хочеться відмітити сам медичний центр. Дуже приємний інтер’єр, чисто та затишно. Всередині все надягають бахіли, які можна взяти при вході. Крім того, прибиральниці постійно підтримують чистоту та регулярно проводять вологе прибирання. Всередині використано світлі кольори, є м‘які крісла для очікування є кулем з водою та грає приємна музика. На рецепції працюють привітні дівчата, мене зареєстрували без черги, дізнавшись особисті дані, але не просячи документ, що засвідчує особу. Біля рецепції знаходиться гардероб (шафа) куди люди самостійно на вішають свій верхній одяг.
Kandis B marishka
В медицинском центре Вита медикал я уже довольно давно наблюдаюсь у Кирченкова Николая Владимировича. Это первоклассный специалист. Он лечил мне обструктивный бронхит, левостороннюю пневмонию и еще несколько заболеваний. Назначения врача всегда эффективные и без лишних препаратов.

• 2012-2018 - НМУ ім. О.О. Богомольця (Перший медичний факультет, лікувальна справа).

• 2018-2020 - НМУ ім. О.О. Богомольця, факультет післядипломної освіти, за спеціальністю - "внутрішні хвороби"
  • 2013-2018 - Українська військово-медична академія, курс підготовки за програмою офіцерів запасу
  • 2015 - Курс з кваліфікованої першої медичної допомоги, перша допомога вагітним та немовлятам в НС

Лікар-терапевт, гастроентеролог надає послуги

• лікування хвороб органів травлення, дихальної, серцево-судинної, ендокринної та сечовидільної систем
  • ЕКГ, торакоцентез;
  • досвід лікування хворих на Covid19.