Чудійович Людмила Андріївна

Невролог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів із судинними патологіями головного мозку, головним болем, остеохондрозом, міжхребцевими грижами, радикулітом. Займається розшифруванням результатів КТ, МРТ, енцефалограм.

Сергей
Хочу выразить благодарность неврологу, Чудиевич Людмиле Андреевне. Отличный специалист, профессионал своего дела. Добрая, внимательная. С уважением, Шушкевич Сергей Анатольевич.
Пациент
Наблюдаюсь у невролога Чудиевич Людмилы Андреевны по причине болей в спине. Прошла уже подробную диагностику, лечение мне тоже уже назначили и восстановительные процедуры. Очень довольна, что лечение комплексное, со всех фронтов. Уже чувствую себя значительно лучше. Верю в полное излечение в скором времени.
Також хочу висловити окрему вдячність лікарю ,Чудійович Людмилі Андріївні!Звертаюся до неї уже не перший рік.Все лікування і огляд проводиться професійно, чітко, Рекомендую лікаря і просто чудову людину,Чудійович Людмилу Андріївну.Професіонал своєї справи.роз’яснює все,відповідає на мої запитання по лікуванню, завжди на зв'язку.Вдячна лікарю за кваліфіковано надану допомогу.

• 2002-2008 - Івано - Франківський державний медичний університет, спеціальність «лікувальна справа».
  • 2008-2010 - інтернатура за фахом неврологія на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

• Березень 2014 - курси тематичного удосконалення «Актуальні питання неврології» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.
  • Травень 2014 - курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.
  • Квітень -травень 2015 - курси спеціалізації «Організація і управління охороною здоров'я» на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.
  • Жовтень 2015 - курси масажиста-універсала.
  • Вересень 2018 - курси тематичного удосконалення на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л.Шупіка.

Лікар-невролог надає послуги

• діагностика і лікування судинних захворювань головного мозку;
  • лікування головного болю;
  • діагностика і лікування демієлінізуючою патології, поліневритів різної етіології;
  • діагностика і лікування захворювань хребта (остеохондроз, радикуліти, грижі);
  • лікування посттравматичних наслідків черепно-мозкових травм;
  • проведення інструментального банкового масажу
  • розшифровка МРТ, КТ, УЗДГ, ЕНМГ, енцефалограм.