Соколова Олена Георгіївна

Сімейний лікар, педіатр
лікар вищої категорії
Сімейний доктор. Веде консультативний прийом терапевта. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю у дорослих і дітей, в тому числі ГРВІ, гепатиту С, гельмінтозів.
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710

Викуля Туманян
Не так давно так жестоко отравилась, а тут еще и карантин кругом. Елена Георгиевна меня быстро поставила на ноги, и я смогла вернуться на работу. Спасибо!
Юля
Елена Георгиевна наш семейный доктор. Она знает о заболеваниях и их лечении все. Помогает как взрослым, так и детям. Наблюдаемся у нее всей семьей, очень довольны.
Карина
Елену Георгиевну мне посоветовали знакомые. Врач отличный. Всегда поможет, даже если заболел ребенок. Окажет первую помощь, подскажет как действовать дальше. Она настоящий справочник!
Соколова Елена Георгиевна это не врач а просто шарлатанка. Таких неадекватных людей я ещё не встречала. Она вообще не знает что такое врачебная этика. Не ходите к ней!

• Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця.

Сімейний лікар надає послуг

• надання консультативної амбулаторної допомоги з питань діагностики та лікування внутрішніх хвороб (терапія, педіатрія)
  • лікування інфекційних патологій у дорослих та дітей з 1 року життя

Сімейний лікар займається лікуванням захворювань

• гельмінтози
  • хронічні вірусні гепатитити
  • кір
  • краснуха
  • вітряна віспа
  • кашлюк
  • інфекційний мононуклеоз та інших герпесвірусні інфекції
  • ТОRCH-інфекції у вагітних.