Цимбала Тарас Мирославович

Уролог
лікар вищої категорії
Лікар здійснює прийом пацієнтів із урологічними захворюваннями. Проводить відкриті операції на нирках, сечовому міхурі, передміхуровій залозі та чоловічих статевих органах. Виконує ендоскопічні та лапароскопічні операції. Спеціалізується на «малих операціях» у поліклінічних умовах під місцевою та загальною анестезією.

Roman Nesterenko
Я долго оттягивал поход к урологу, всегда думал о подобных проблемах, как о чемто постыдном. Оказалось не все так страшно, Цымбала Тарас Мирославович крайне деликатно относится к своим пациентам и находит нужные слова. Рекомендую обращаться только к нему
Evgen Kylik
Лечился у Цымбал Т.М. Доктор он бесподобный, не делает глупых назначений, а только необходимое и действенное. Спасибо вашей клинике, за таких спецов!
Сергей Бойко
Цымбал Тарас Мирославич, помог мне справиться с мочекаменной болезнью. Уверенно рекомендую это медицинское учреждение и этого специалиста.

• 1999 р. закінчив лікувальний факультет Кемеровської медичної академії

• 2001 р. закінчив клінічну ординатуру по урології на базі обласної лікарні м. Кемерова
  • Курси на базі науково-дослідницького інституту урології МОЗ РФ м. Москва на тему “Ендоскопічні методи діагностики і лікування в урології” в 2001 р.
  • Брав участь в науково – практичному семінарі ”вагінальна хірургія” (трансвагінальна гістеректомія. Трансвагінальна сакроспінальна кольпо-суспензія, методики TVT та TVT-O) в 2006 року.
  • Практичний курс «Лапароскопічної онкоурології» в 2010 р. м. Дніпро.
  • Практичний тренінг по роботі з системами TVT-Obturator, Prolift+M Total, Gynecare Prosima на базі відділення оперативної гінекології НІІ акушерства та гінекології у місті Санкт — Перербург в 2011 році.
  • Курс «Лапароскопічна урологія» в 2017 р. на базі НМАПО ім. Шупика.
  • Курс «Ендоскопічні методи лікування в урології» в 2019 р. на базі НМАПО ім. Шупика

Лікар-уролог надає послуги

• Відкриті операції на нирках, січовому міхурі, передміхурової залозі та чоловічих статевих органах.
  • Ендоскопічні операції: контактні, лазерні літотрипсії конкрементів нирок, сечоводів та сечового міхура, ТУР аденоми передміхурової залози, січового міхура.
  • Лапароскопічні операції: висічення кісти нирки, варікоцелектомія.
  • Слінгові операції при нетриманні сечі у жінок: уретропексія по TVT-o.
  • «Малі операції» в поліклінічний умовах під місцевою та загальною анестезіями