Цимбал Кароліна Григорівна

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії. Веде прийом пацієнтів різного віку. Займається лікуванням отоларінгологічних і фониатрической патологій. Виконує амбулаторні маніпуляції, в тому числі продування слухових труб, промивання носа, видалення сірчаних пробок, розтин паратонзиллярного абсцесу, а також оперативні втручання: вазотомію, поліпотоміі, пункцію верхньощелепних пазух і ін. Проводить корекцію порушень слуху і голосу.

Ирина Новикова
Хочу выразить благодарность доктору отоларингологу Цымбал Каролине Григорьевне и всем сотрудникам Вита Медикал. Имея негативный опыт после приема лора в государственной поликлинике, я уже отчаялась и визит в Вита Медикал был последней надеждой перед операцией. Спасибо, что есть такие врачи, как Каролина Григорьевна: уже на второй день, назначенного лечения почувствовала значительное улучшение. Уверена, что удастся избежать операции. Мои наилучшие рекомендации!
Кристина
03 квітня '17р.
Внимательная и ответственная доктор. Обращалась к ней, чтобы удалить серную пробку. Все прошло хорошо. Осложнений нет, я довольна.
У Екатерины Григорьевны я промывала нос. Приятная доктор. Эту довольно неприятную процедуру провела быстро и безболезненно. Расписала рекомендации. Теперь, при необходимости, буду обращаться только к ней.

• 1997 р. —1991-1997 - Запорізький медичний університет
  • 1997-1999 - Запорізький інститут удосконалення лікарів, інтернатура за спеціальністю "Отоларингологія"

• 2008 - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, передатестаційний цикл з отоларингології
  • 2013 - ТУ «Аспекти онкологічних захворювань в отоларингології»
  • 2017 - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація "Дитяча отоларингологія"
  • 2018 - ТУ «Фоніатрія»
  • 2021 - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, невідкладна допомога в дитячій отоларингології

Лікар-отоларинголог надає послуги

• Консервативне та хірургічне лікування гострої та хронічної патології ЛОР – органів
  • пункція гайморової пазухи
  • розтин фурункула зовнішнього слухового ходу
  • катетеризація слухових труб
  • лікування гострих та хронічних отитів, синуситів, фарингітів, ларингітів, тонзилітів
  • видалення сторонніх предметів з носа, вуха і горла у пацієнтів різного віку
  • промивання піднебінних мигдалин, носових пазух і інші