Гаркавенко Юлія Олександрівна

Дерматолог, дерматовенеролог, трихолог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні грибкових і запальних захворювань шкірних покривів. Розробляє індивідуальні схеми терапії екземи, контактного і атопічного дерматиту, алергічних висипань, кропив'янки. Керується сучасними методиками.

Максим Кияница
Я впервые узнал о том, что такое «папиллома» лишь тогда, когда она у меня появилась. Будучи неуверенным злокачественная ли она, я решил обратиться к дерматологу. Мне провела консультацию специалист Гаркавенко Юлия. Доктор она очень компетентный и грамотный. Удалили новообразование. Все прошло безболезненно и качественно, о чем можно судить по следам на моей коже. Хочу поблагодарить клинику и лечащего врача Гаркавенко Юлию за оказанные услуги! Спасибо и рекомендую!
Алина
Моя родная сестра посоветовала обратиться к дерматологу в «Оксфорд медикал», а именно к Юлии Александровне. Несмотря на то, что она молодой врач, знает свою роботу на все 100%. Так как я обожаю домашних животных, столкнулась с лишаем. Назначенное лечение мне помогло.

• 2009–2015 рр. — м. Полтава ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія" спеціальність: лікувальна справа, фахівець.
  • 2015–2017 рр. — інтернатура на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика м. Київ і ЧОШВД м. Черкаси за фахом: дерматовенерологія.

• 2015 р. — курси косметолога, естетист по тілу м. Київ Partner Plus.
  • 2015 р. — підготовка до осінньої ацідотерапії після сонячного періоду. Лікування пігментації, акне, постакне. Робота на шкірі з куперозом.
  • 2015 р. — учасниця науково-практичної конференції "Дерматологія в розробках молодих вчених".
  • 2015 р. — учасниця науково-практичної конференції "Оптимізовані основи функціонування дерматологічної служби в умовах розвитку страхової медицини і лікарського самоврядування в Україні".
  • 2015 р. — "Догляд за жирною проблемною шкірою, лікування акне".
  • 2015 р. — учасниця науково-практичної конференції "Десяті Київські дерматологічні дні".
  • 2016 р. — учасниця науково-практичної конференції "Дерматологія в розробках молодих вчених".
  • 2016 р. — учасниця науково-практичної конференції "Складні випадки в практиці косметолога. Купероз, гіперпігментація, чутлива шкіра — лікування і профілактика. Доказова дерматокосметологія".
  • 2016 р. — учасниця науково-практичної конференції "Київські дерматологічні дні".
  • 2016 р. — учасниця V ювілейного Міжнародного медичного конгресу "Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України".
  • 2016 р. — учасниця семінару "Безін'єкційне моделювання обличча або масаж як основна технологія в індустрії краси".
  • 2017–2018 рр. — Чорнобаївська ЦРЛ, поліклінічне відділення, районний лікар — дерматовенеролог.
  • 2017 р. — курси інформації і стажування з дитячої дерматовенерології.
  • 2017 р. — курси підвищення кваліфікації "Сучасні методи діагностики та лікування в дерматовенерології.
  • 2017 р. — курси підвищення кваліфікації "Важкі і рідкісні хронічні дерматози".
  • 2017 р. — курси підвищення кваліфікації "Сучасні методи діагностики та лікування в дитячій дерматовенерології".

Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, трихолог надає послуги

• Діагностика та лікування шкірних хвороб
  • Діагностика та лікування хвороб що передаються статевим шляхом
  • Діагностика доброякісних та злоякісних новоутворень шкіри (дерматоскопія новоутворень, біопсія новоутворень)
  • Видалення новоутворень шкіри (ексцизія, кріодеструкція, видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом)
  • Видалення пігментних плям