Артем'єв Дмитро Вікторович

Уролог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-уролог, Артем'єв Дмитро Вікторович, проводить профілактичні огляди, консультативний прийом пацієнтів з широким спектром урологічної патології. Здійснює діагностику і лікування таких захворювань, як запальні патології сечовивідних шляхів, запальних захворювань органів чоловічої статевої системи, сечокам'яної хвороби. Володіє навичками УЗД-діагностики.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710

Андрей и Елена
Рекомендую доктора Артемьева!!! Спасибо, что есть такие доктора. Большая редкость когда доктор лечит пациента с заинтересованностью. Доктор очень опытный и вежливый!

• 2011 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького;
  • 2013 р. — інтернатура за спеціальністю "Урологія" на базі КМУ «Клінічна шахтова лікарня» м. Макіївка, Донецької обл., на базі урологічного відділення ЦГБ №1 м. Донецьк.

• 2017 р. — Спеціалізація «Ультразвукова діагностика» на базі Київської Військово-Медичної Академії.
  • 2018 р. — ПАЦ з урології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика