пакетна пропозиція

«ПОСТ COVID» програма від Сіті Клініки

Киев
Фахівці Сіті Клініки розробили програми лабораторної діагностики організму та консультації терапевта, спрямовані на реабілітацію пацієнтів після перенесеного коронавірусу. Діє знижка 10%.
1920 грн
Придбати
«ПОСТ COVID» програма від Сіті Клініки

Програма «ПОСТ COVID» створена експертами Сіті Клініки для тих, хто перехворів на COVID-19.

Будь-яка хвороба вимагає контролю фахівців як у період протікання, так і відновлення, особливо це стосується коронавіруса.

Багато пацієнтів звертаються до нас з яскраво вираженим постковідним синдромом. До його симптомів можна віднести: головний біль, слабкість, зниження артеріального тиску, задишку, сухий кашель, аритмію, стенокардію, дратівливість, розлади функції органів травлення, безсоння, депресію, запаморочення.

Реабілітація після перенесеного COVID-19 потрібна всім, хто на нього хворів, незалежно від форми перебігу хвороби.

Відповідно до цього провідні фахівці Сіті Клініки розробили 3 програми «POST COVID»:

• легкий перебіг хвороби — COVID-19 пройшов безсимптомно, пацієнт лікувався вдома.
  • середньотяжкий перебіг хвороби — у пацієнта була пневмонія, проходив лікування в стаціонарі.
  • важкий перебіг хвороби — пацієнт лікувався у відділенні інтенсивної терапії, був підключений до апарату ШВЛ.

До кожної з цих програм входять тільки необхідні аналізи, дослідження і консультації лікарів, які допоможуть контролювати стан Вашого здоров'я після перенесеного COVID-19.

Зараз на програми діє знижка 10%, вартість вказана з урахуванням знижки.

Тип перебігу хвороби Опис Кількість послуг
Т4 1
Консультація невропатолога 1
Вартість — 4650 грн
Інши клініки у пропозиції:
Київ, вул. Анни Ахматової, 46 А м.Осокорки 17 6 м.Позняки 2 6
7,1
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.