Борисова Тетяна Іванівна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог, займається питаннями репродуктології. Володіє техніками ендоскопічних оперативних втручань, практикує хірургічне лікування. Надає послуги реабілітації репродуктивного здоров'я жінки.

Марьяна
14 травня '18р.
Замечательный человек!
Марьяна
14 травня '18р.
Благодарю Вас, Татьяна Ивановна за Ваш профессионализм, доброжелательное отношение, готовность всегда помочь! Вы прекрасный человек и замечательный специалист! Дай Бог Вам здоровья! Спасибо персоналу клиники Медикал плаза за внимательное и вежливое отношение! Спасибо спасибо спасибо!!!
Потрясающий врач, благодаря ее операции у нас появился долгожданный малыш
23 травня '17р.
Отличный специалист и замечательный человек!
Специалист высокого уровня.Ответственная, добрая, внимательная.Наблюдалась у неё во время беремености, очень благодарна за всё!
Анастасия
Специалист отличный. Рекомендую
Раиса
Великолепный специалист,потрясающая женщина, добрая, отзывчивая, понимающая !
Хочу сказать Татьяне Ивановне ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!! За внимание, терпение, за удачную первую попытку.

• 1995 р. — ДГМА, лікувальний факультет;
  • 1998 р. — інтернатура за фахом акушерства і гінекології на базі кафедри акушерства гінекології і перинатології ФУВ ДГМА.

• 2002 р. — у ТУ "Реанімація і інтенсивна терапія в акушерстві і гінекології" на кафедрі анестезиології, інтенсивної і гіпербаротерапії ФУВ Дніпропетровської Державної Медичної Академії під керівництвом професора, завідуючої кафедри Е. Н. Клигуненко;
  • 2007 р. — ТУ "екстрагенітальна патологія в акушерстві і гінекології", (Дніпропетровськ) ДГМА ФУВ;
  • 2008 р. — ПАЦ "Акушерство і гінекологія", (Дніпропетровськ) ДГМА ФУВ, під. керівництвом професора, завідуючої кафедри З. М. Дубоссарської.;
  • 2008 р. — ТУ "Патологія шийки матки", (Дніпропетровськ) ДГМА ФУВ;
  • 2011 р. — ТУ "Основи відеоендоскопічної оперативної техніки", (Дніпропетровськ) ДГМА ФУВ;
  • 2012 р. — ПАЦ "Акушерство і гінекологія", (Запоріжжя) ГУ "ЗМАПО МЗ України";
  • 2005 р. — спеціалізація по ендоскопічній хірургії в гінекології в Одеському Державному Медичному Університеті під керівництвом професора, завідуючого кафедрою акушерства і гінекології І. З. Гладчука;
  • з 2008 р. — участь в Міжнародних конференціях з питань ендоскопічної хірургії в гінекології і репродуктивної медицини клініки "Оберіг";
  • 2010 р. — стажування в Міжнародному Ендоскопічному Центрі Авернського Університету м. Клермон-Ферран під керівництвом лікаря, директора CICE Реваза Ботчоришвілі;
  • 2012 р. — індивідуальне стажування в Міжнародному Ендоскопічному Центрі Авернського Університету м. Клермон-Ферран під керівництвом лікаря, директора CICE Реваза Ботчоришвілі;
  • 2011, 2015 рр. — участь в майстер-класах з питань ендоскопічної хірургії під керівництвом директора CICE лікаря Реваза Ботчоришвілі;
  • 2017 р. — Тематичні Курси "Актуальні питання в акушерстві, гінекології і перинатології" ДГМА ФУВ;
  • 2017 р. — ПАЦ "Акушерство і гінекологія" ДГМА ФУВ.

• Учасник української асоціації Репродуктивної медицини;
  • Європейській асоціації Репродуктивної медицини;
  • Українській асоціації ендоскопічних хірургів-гінекологів..