Психологічний центр професора Е.А. Помиткіна

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Відео
Консультативно-тренінговий психологічний центр професора Е.А. Помиткіна спеціалізується на наданні психологічної допомоги дорослим і дітям.
  • Ціни на послуги

• Консультація лікаря психологічних наук 1 200
  • Консультація лікаря психологічних наук, професора 1 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Сподобалося все! Лікар був доброзичливим, одразу викликає у дитини довіру до себе. Хоча ми були вперше у спеціаліста такого профілю, вона одразу налагодила контакт з дитиною. Відчувається що фахівець досвідчений, та кваліфікований.
Анетта
Замечательный врач, профессионал. Очень приятная в общении, корректная. Помогла, разложить все по полочкам, дала ценные практические советы. Нацелена на решение проблем за минимум времени. Обязательно приду ещё, и буду рекомендовать!
Юлия Н.
Консультація пройшла дуже плідно. Лікар справив на нас дуже приємне враження, буквально за один сеанс, вона змогла допомогти у подоланні проблем моєї дитини. Я дуже вдячна фахівцю. Сподіваюся що і в подальшому ми будемо співпрацювати.
Дарья Б.
Психолог дуже сподобався! Відразу зрозуміла причину проблеми моєї дитини. Після декількох консультацій. я стала помічати прогрес. Залишилися лише позитивні емоції від консультації. Безперечно лікар справжній знавець своєї справи!
Роберт
Після першої консультації, прийняв рішення, що піду з лікарем далі. Сподобалося, що Іван не дає людині відчуття ілюзії, говорить прямо, по справі, попереджає про те, що доведеться докласти зусиль, щоб знайти причину і усунути її. рекомендую!
05.04.2017
Дуже кваліфікований фахівець і прекрасна людина. Лікар дуже швидко знаходить підхід до дитини. Уважна до найменших дрібниць. Уже за декілька сеансів, Я почала помічати результати проведеної роботи. Щиро вдячні за допомогу! Рекосендую!
Леонид
Спеціаліст чудовий: уважний, тактовний, слухає. Залишає після консультації лише найприємніші враження про себе. Одразу налагодила контакт з дитиною, що не може не радувати! При виникненні проблем обов'язково підемо ще. Рекомендую.
Эмма
Досить приємний і уважний лікар, який добре знається на проблемах неврозів. Неодноразово були на консультації у цього лікаря. Все на найвищому рівні, як завжди. Мало де можна знайти такого фахівця! Однозначно буду рекомендувати і звертатися!
Вячеслав
Консультація, дуже сподобалася. Лікар викликає прихильність до себе, сподіваюся на подальшу співпрацю! І виходячи з першої консультації, можу зробити висновок, що фахівець дійсно компетентний. Сподіваюся, що в майбутньому буду з ним працювати!
Жана
Дуже рада, що обрала для своєї дитини саме цього фахівця! Лікар не тільки професіонал своєї справи, а й дуже приємна, відкрита людина, що вміє завоювати прихильність пацієнтів. Дякую за консультацію і допомогу! Будемо звертатися лише до неї!
Заури
Лікар кваліфікований, грамотний. Думаю, що напрямок руху вибрано правильно. Лікар толково і дохідливо пояснив суть проблеми та шляхи її вирішення, тому я заспокоїлася і знайшла у собі сили боротися із своєю проблемою. Дякую! Рекомендую!
Тамара
Прийом пройшов просто відмінно! Лікар з півслова зрозумів всю суть проблеми моєї дитини. Нічого зайвого. Дуже детально пояснив суть проблеми та методи її вирішення. Розповів як правильно діяти в тій, чи іншій ситуації. Я дуже задоволена результатом прийому.
Александр
Сподобалося, що лікар відразу налагодила контакт з дитиною. Вже неодноразово звертаємося за її кваліфікованою допомогою. Олена Михайлівна, допомогла подолати вже не одну проблему. Задоволена прийомом, та компетентністю спеціаліста!
Татьян
Консультація пройшла добре і результативно. Ми багато років ходили по лікарях - кардіологів, терапевтів, невропатологів, вважаючи, що проблема криється в якомусь фізичному захворюванні. Зробили десятки досліджень і аналізів, але лікарі нічого конкретного не знаходили. Поки не звернулися до цього фахівця. Як виявилося, проблема крилася зовсім в іншому. Дякуємо лікарю!
В.
Все пройшло добре! Мені сподобалося! Лікар вник в суть проблеми моєї дитини, та розповів що потрібно робити. Дав відповідні рекомендації. І ми домовилися що через місяць ми знову вийдемо на зв'язок. щоб оцінити результати лікування.
Света Ц
Компетенція лікаря не викликає сумнівів, уважна до деталей, делікатна. Консультація проходить в комфортних та спокійних умовах. Все детально розібрано, пояснена суть проблеми. Записалися на наступну консультацію. Дякуємо! Рекомендую!
Мені сподобалося ставлення лікаря до дитини, і сама атмосфера. Лікар вислухав мене дуже уважно, швидко налагодив контакт з моєю донькою. Перший позитивний результат я почала помічати уже після другого сеансу. Зараз вже набагато краще.
Елена Г.
Лікар професіонал найвищої категорії! Настільки точної та конкретного розмови по моїй проблемі, у мене ще не було. Я була у дуже багатьох психологів різноманітних клінік, але зараз я можу точно сказати, що я знайшла потрібного мені фахівця. Дякую!
Дуже приємний і кваліфікований лікар. Все пояснив доступними словами. Описав механізми дії різних психотерапевтичних методик, які потрібні мені, а також, як працюють препарати, скільки і як приймати. Після консультації залишилися дуже приємні враження.
Илларион
Очень довольна приемом. В общем, хорошее впечатление от врача и от того как она выслушала, и дала советы. В разговоре с врачом, чувствовалось, она тебя слышит, что врач полностью в процессе разговора. Так сказать, всю проблему испытывает на себе.

Лікарі клініки Психологічний центр професора Е.А. Помиткіна

Заяц Иван Витальевич
Игнатович Елена Михайловна
Иванова Оксана Викторовна
Павлык Наталия Васильевна
Помыткин Эдуард Александрович
Практичний психолог
Консультація От 2000 грн.
Шевенко Алла Николаевна
Татаурова-Осыка Галина Петровна
Рыбалка Валентин Васильевич
Практичний психолог
Консультація от 1500 грн.
Радзимовская Оксана Витальевна
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Відео про клініку

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.