Прокопчук Світлана Михайлівна

Педіатр
Врач высшей категории
Викликати лікаря додому
Світлана Михайлівна займається лікуванням і діагностикою захворювань шлунково-кишкового тракту, органів дихання, веде патронаж дітей до року, лікує інфекційні та запальні хвороби. Проводить профілактику захворювань, огляд передд вакцинацією. Консультація лікаря-педіатра на дому (в робочий час, в межах Києва) — 1200 грн., Консультація лікаря-педіатра на дому (в робочий час, в межах 20 км від меж Києва) — 1500 грн.

Уже декілька років з будь-яких питань здоров'я нашої дитини ми звертаємося лише до Світлани Михайлівни. Висококваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Уважна до найменших дрібниць, завжди чітко та зрозуміло відповідає на поставленні запитання. Щиро вдячні Вам за все що виробите для нашої сім'ї. Рекомендуємо!

• 1994 р. – Спеціальність: "Педіатрія", Львівський ордену Дружби народів державного медичного інституту