Голубовська Юлія Єгорівна

Кардіоревматолог дитячий
Доктор Голубовська Юлія Єгорівна займається ревматологією і кардіологією. Надає послуги в діагностиці та лікуванні різних хвороб серця, судин, ювенільного ідіопатичного артриту, серцевої недостатності, червоного вовчака. Складає і контролює всі етапи лікування пацієнтів. Виконує патронаж дітей з вродженими аномаліями серцево-судинної системи. Є співавтором різних наукових статей. Веде активну наукову діяльність.

Світлана
Моя доньки не зважаючи на юний вік уже тривалий час страждає Артеріальною гіпертензією. Ми розуміємо що в такому віці це досить серйозна хвороба, і намагаємося боротися з нею усіма доступними методами. Постійно лікуємося у Голубовської Ю.Є. Дуже вдячні цьому висококваліфікованому фахівцю у допомозі подолання нашої хвороби. Спеціаліст від Бога. Рекомендуємо!

• 2009 р. – Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність: педіатрія.

• Учасник та доповідач на конференціях: Annual European Congress of Reumatology EULAR (Амстердам, Мадрид та інші європейські міста).
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Складний пацієнт у практиці педіатра».
  • "Актуальні питання педіатрії".
  • "Ревматоїдний артрит і близькі йому захворювання: місцеві та системні ураження. Стратегія персоніфікованого лікування» тощо.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст