Бортницька Оксана Миколаївна

Невролог дитячий
Доктор проводить профілактичні огляди дітей дошкільного віку. Спеціалізується на пренатальній неврології, затримках у розвитку дітей до 5-ти років. Займається лікуванням головного болю, тиків, травм голови. Лікує неврологічні патології у дітей будь-якого віку.

Мирослава
У нашої маленької донечки є досить неприємна проблема. Ми постійно консультуємося у лікарів неврологів. Але якогось суттєвого ефекту ми не помічали. Неодноразово чули хороші відгуки про Оксану Миколаївну. І ось одного разу вирішили звернутися з нашою проблемою. Були приємно здивованні професіоналізмом та підходом лікаря. Уважна, чуйна та висококваліфікований спеціаліст. Завдяки Вам, ми майже подолали нашу проблеми. Дякуємо!

• 1995 р.- Спеціальність: "Педіатрія", Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

• Курси "Неврологія ранньо дитячого віку" , "Епілепсія у дітей", "Мінімальна дисфункція мозку", майстер-клас "Метаболічні енцефалопатії у дітей" та багато інших.

Постійний учасник конференцій та семінарів: міжнародна науково-практична конференція «Соціальна педіатрія», XI Україно-баварського симпозіуму «Медико-соціальна реабілітація дітей з обмеженою життєдіяльністю», «Актуальні питання перинатальної неврології», семінар «Психічне здоров'я дітей та підлітків: роль психологів, педагогів, лікарів у лікуванні та профілактиці психічних захворювань» та ін.