Бортницька Оксана Миколаївна

27 років досвіду
Консультація 750 грн.
Дитячий лікар
Доктор проводить профілактичні огляди дітей дошкільного віку. Спеціалізується на пренатальній неврології, затримках у розвитку дітей до 5-ти років. Займається лікуванням головного болю, тиків, травм голови. Лікує неврологічні патології у дітей будь-якого віку.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

Мирослава
25 грудня '19р.
У нашої маленької донечки є досить неприємна проблема. Ми постійно консультуємося у лікарів неврологів. Але якогось суттєвого ефекту ми не помічали. Неодноразово чули хороші відгуки про Оксану Миколаївну. І ось одного разу вирішили звернутися з нашою проблемою. Були приємно здивованні професіоналізмом та підходом лікаря. Уважна, чуйна та висококваліфікований спеціаліст. Завдяки Вам, ми майже подолали нашу проблеми. Дякуємо!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• 1995 р.- Спеціальність: "Педіатрія", Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

Курси підвищення кваліфікації

• Курси "Неврологія ранньо дитячого віку" , "Епілепсія у дітей", "Мінімальна дисфункція мозку", майстер-клас "Метаболічні енцефалопатії у дітей" та багато інших.

Постійний учасник конференцій та семінарів: міжнародна науково-практична конференція «Соціальна педіатрія», XI Україно-баварського симпозіуму «Медико-соціальна реабілітація дітей з обмеженою життєдіяльністю», «Актуальні питання перинатальної неврології», семінар «Психічне здоров'я дітей та підлітків: роль психологів, педагогів, лікарів у лікуванні та профілактиці психічних захворювань» та ін.