Петрук Ірина Василівна

Педіатр, Пульмонолог дитячий
Доктор Петрук Ірина Василівна займається лікуванням дитячих хвороб. Надає послуги консультації як лікар-педіатр. Діагностує і лікує вірусні та алергічні захворювання, функціональні недуги життєво важливих систем. У роботі застосовує медикаментозну терапію. При ускладнених формах патологій виписує направлення до вузькоспеціалізованих лікарів.

Когда у моего сына оказалась скарлатина, я очень расстроилась и боялась, чтобы не было осложнений. После консультации наш педиатр Петрук Ирина Васильевна сделала все возможное, чтобы ребенок быстрее выздоровел и окреп. В результате нам удалось избежать осложнений.
Алла
Недавно с острой респираторной вирусной инфекцией попали к педиатру Ирине Васильевне Петрук. От нашего врача я просто в восторге. Она такая внимательная, отзывчивая, всегда на позитиве. Отлично ладит с маленькими пациентами, а их родителям дает полезные рекомендации по уходу.

• 2014 р.- Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;
  • 2016 р.- Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, інтернатура.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування