Печериця Світлана Вікторівна

Педіатр
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань у дітей і підлітків. В індивідуальному порядку розробляє календар щеплень. Лікує запальні патології дихальних шляхів, проводить первинну діагностику алергій. Приймає пацієнтів з грипом, ГРВІ, пневмонію, хронічний бронхіт, риніт і гастритом.

Нелі
Дуже приємне спілкування і ставлення до дитини, душевно так все, чудово. Дитина була, чесно кажучи, в захваті. Каже: "Бабуся, а коли ми ще раз прийдемо до цієї тьоті?". В загальному, все пройшло просто супер! Дякуємо за все! Рекомендую!
Yuliia Khoroshova
Дуже уважна, добра, приємний лікар. До дитини швидко знайшла підхід. Проконсультувала, докладно все пояснила і призначила лікування. лікування справді ефективне, а то в інших клініках не допомагало. Дуже задоволені прийомом.

• 1991 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальністю: педіатрія.

• Постійний учасник профільних українських та міжнародних конференцій.
  • Навчалася на тренінгах "Base Life Support", володіє навичками надання первинної реанімації та невідкладної допомоги.

Лікар-педіатр надає послуги

• патронаж дітей віком до 1 року;
  • консультації з харчування, запровадження прикорму дітям першого року життя;
  • консультації щодо вакцинації (складання індивідуальних графіків вакцинації);
  • захворювання верхніх дихальних шляхів;
  • дитячі інфекційні захворювання;
  • алергологія;
  • профілактика хвороб.

Лікар-педіатр займається лікуванням захворювань

• ГРВІ;
  • захворювання верхніх дихальних шляхів;
  • інфекції лор-органів, сечовивідних шляхів.