Мануальні терапевти у Рівному

Юрий
Проходил курс лечения у него. Претензий не имею, все хорошо.
17 липня '16 г.
Игорь
Такой замечательный и чуткий доктор. Руками восстанавливает спину, просто супер.
25 жовтня '16 г.
Недавно ребенок очень меня напугал, сказал, что у него болит челюсть, очень больно жевать и ротик практически не мог открыть. Я его схватила и побежала в клинику. Меня направили к Виталию Евгеньевичу. Оказалось, что это невралгия тройничного нерва, а боль, это ни что иное, как спазм жевательных мышц. Доктор выдал рекомендации для лечения, и настоятельно рекомендовал не переохлаждаться. Большое спасибо доктору, за оперативную помощь.
06 березеня '17 г.
Никита Бондарь
Я обращался к Виталию Евгеньевичу по наводке жены. Она у меня бросила курить, как узнал, что беременна. А дальше понеслось. У нее был ужасный токсикоз, и соответственно курить мне было нельзя, если курил на улице, то нужно было час проветриваться. Ну, вот она меня и записала к доктору, ей подруга сказала, что это может помочь. Это не было легко, но все-таки нас получилось побороть эту вредную привычку. Спасибо.
19 квітня '17 г.
Аліна
Зверталася до лікаря з приводу головних болей, які турбували на протязі багатьох років. Після курсу голкотерапії вони зникли!!! Щиро дякую лікарю за допомогу!!!!!
27 березеня '17 г.
Наталія
Дуже вдячна лікарю за те, що вилікував у мене невралгію трійчастого нерва. 10 сеансів голковколювання- і я тепер здорова!
27 березеня '17 г.
Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
41 рік досвіду
Лікар Бєлов Віктор Васильович, спеціаліст вищої категорії. Виконує процедуру голковколювання, під час якої відбувається вплив на певні точки організму людини. Постійно проводить консультації для своїх пацієнтів. Успішно знімає гострий біль різної причини виникнення, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, шийно-грудний та попереково-крижовий радикуліти, протрузію міжпозвонкових дисків. Допомагає зменшити алергічні прояви та мінімізувати нервові розлади. Патент на виріб медичного призначення «Пояс Бєлова» для лікування попереково- крижового відділу хребта
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-18
Сімейний лікар, Терапевт, Мануальний терапевт, Голкорефлексотерапевт
Лікар Гервазюк Віталій Євгенійович спеціалізується в області рефлексотерапії, мануальної терапії, та сімейній медицині. Лікує пацієнтів, що скаржаться на хвороби серця, неврози, невралгію. Допомагає побороти ожиріння та шкідливі звички, такі як алкоголізм та паління. Також поліпшує стан при головному болі, кіфозі, остеохондрозі, сколіозі, коригує порушення постави.
Рівне вул. Кавказька, 6
Кінезітерапевт, Мануальний терапевт
Кінезітерапевт Тарасов Володимир Іванович спеціалізується на мануальній терапії, фізичній реабілітації пацієнта після травм чи хвороб. Проводить консультацію, де визначає найбільш відповідний до стану пацієнта спосіб лікування зі застосуванням кінезітерапії. Активно практикує лікувальну фізичну терапію з активними та пасивними рухами, а також лікувальну гімнастику. Проводить діагностику та лікування різних видів деформацій стоп. Робить точковий масаж стоп. Діагностує та в подальшому лікує сколіоз, кіфосколіоз. Займається реабілітацією пацієнтів, котрі пережили автомобільні аварії, зазнали травм на шкідливому виробництві, тощо. Стежить за пацієнтами на всіх етапах лікування, надаючи необхідну інформацію стосовно подальшого відновлення організму та профілактичних заходів.
Рівне вул. Міцкевича, 14 (пов. 1, оф. 116)