Наша опора, студія здоров'я

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Студія здоров’я "Наша опора" створена у 2004 році, спеціалізована у сфері реабілітації пацієнтів з обмеженими можливостями за авторськими методиками за допомогою ортопедичних виробів.

Послуги, які надає медичний заклад:

• консультація постуро-кінезітерапевта;
  • кінезіотейпування;
  • виготування ортопедичних устілок;
  • подіатрична корекція;
  • лікування плоскостопості.

Переваги студії - індивідуальний підхід, авторська програма терапії, висококваліфіковані та досвідчені працівники, соціальна програма, гнучка цінова політика.

Розташована студія за адресою вул. Міцкевича, 14, оф. 116.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Наша опора, студія здоров'я, вартість послуг:

• Консультація пастуро-кінезітерапевта
  • Консультація кінезітерапевта
  • Точковий масаж стоп
  • Діагностика та лікування сколіозу
  • Діагностика та лікування деформації стопи
  • Лікування плоскостопості
  • Корекція сколіозу

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Игорь
Такой замечательный и чуткий доктор. Руками восстанавливает спину, просто супер.
Юрий
Проходил курс лечения у него. Претензий не имею, все хорошо.

Лікарі клініки Наша опора, студія здоров'я

Тарасов Володимир Іванович
  • Масажист
  • Ортопед
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. В’ячеслава Чорновола, 70, 3-й поверх
Медичний центр "Гінекологія" займається діагностикой та терапією патологій статевої системи, лікує безпліддя, ерозії, порушення менструального циклу, запальні процеси та інфекції. Провідний лікар центру має багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Рівне вул. Лісовської, 5
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.
Рівне ул. Драгоманова, 7 ( городская поликлиника №2), 2-й этаж
Приватна практика лікаря хірурга-проктолога Кузьмича С.В. надає пацієнтам медичну допомогу у лікуванні малоінвазивними методами геморою, запалення кишечнику, проводить малотравматичні хірургічні втручання.