Наша опора, студія здоров'я

Рівне вул. Міцкевича, 14, 1-й поверх, оф. 116

Часи роботи:

Пн — Пт: 11:00-16:00 Сб: 11:00-16:00 Н: 11:00-16:00
Записатися на прийом

Студія здоров’я "Наша опора" створена у 2004 році, спеціалізована у сфері реабілітації пацієнтів з обмеженими можливостями за авторськими методиками за допомогою ортопедичних виробів.

Послуги, які надає медичний заклад:

• консультація постуро-кінезітерапевта;
  • кінезіотейпування;
  • виготування ортопедичних устілок;
  • подіатрична корекція;
  • лікування плоскостопості.

Переваги студії - індивідуальний підхід, авторська програма терапії, висококваліфіковані та досвідчені працівники, соціальна програма, гнучка цінова політика.

Розташована студія за адресою вул. Міцкевича, 14, оф. 116.

Наша опора, студія здоров'я, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• Консультація пастуро-кінезітерапевта
  • Консультація кінезітерапевта
  • Точковий масаж стоп
  • Діагностика та лікування сколіозу
  • Діагностика та лікування деформації стопи
  • Лікування плоскостопості
  • Корекція сколіозу

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Юрий
Проходил курс лечения у него. Претензий не имею, все хорошо.

Лікарі клініки Наша опора, студія здоров'я

Тарасов Володимир Іванович
  • Масажист
  • Ортопед
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. В’ячеслава Чорновола, 70, 3-й поверх
Медичний центр "Гінекологія" займається діагностикой та терапією патологій статевої системи, лікує безпліддя, ерозії, порушення менструального циклу, запальні процеси та інфекції. Провідний лікар центру має багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Рівне ул. Драгоманова, 7 ( городская поликлиника №2), 2-й этаж
Приватна практика лікаря хірурга-проктолога Кузьмича С.В. надає пацієнтам медичну допомогу у лікуванні малоінвазивними методами геморою, запалення кишечнику, проводить малотравматичні хірургічні втручання.
Записатися на прийом
Рівне вул. Київська, 78г (територія Обласної лікарні)
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Рівне б-р Богдана Хмельницького, 3
Приватна практика лікаря дерматовенеролога Єгеря А.І. надає медичну допомогу у виявленні та лікуванні захворювань шкіри різної етимології. Провідний спеціаліст - лікар вищої категорії кваліфікації з багаторічним досвідом.