Наша опора, студія здоров'я

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Студія здоров’я "Наша опора" створена у 2004 році, спеціалізована у сфері реабілітації пацієнтів з обмеженими можливостями за авторськими методиками за допомогою ортопедичних виробів.

Послуги, які надає медичний заклад:

• консультація постуро-кінезітерапевта;
  • кінезіотейпування;
  • виготування ортопедичних устілок;
  • подіатрична корекція;
  • лікування плоскостопості.

Переваги студії - індивідуальний підхід, авторська програма терапії, висококваліфіковані та досвідчені працівники, соціальна програма, гнучка цінова політика.

Розташована студія за адресою вул. Міцкевича, 14, оф. 116.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Наша опора, студія здоров'я, вартість послуг:

• Консультація пастуро-кінезітерапевта
  • Консультація кінезітерапевта
  • Точковий масаж стоп
  • Діагностика та лікування сколіозу
  • Діагностика та лікування деформації стопи
  • Лікування плоскостопості
  • Корекція сколіозу

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Игорь
25 жовтня '16г.
Такой замечательный и чуткий доктор. Руками восстанавливает спину, просто супер.
Юрий
17 липня '16г.
Проходил курс лечения у него. Претензий не имею, все хорошо.

Лікарі клініки Наша опора, студія здоров'я

Тарасов Володимир Іванович
Кінезітерапевт, Мануальний терапевт
Обрати фах
  • Кінезітерапевт
  • Мануальний терапевт
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. В’ячеслава Чорновола, 70 (3-й поверх)
7,5
Медичний центр "Гінекологія" займається діагностикой та терапією патологій статевої системи, лікує безпліддя, ерозії, порушення менструального циклу, запальні процеси та інфекції. Провідний лікар центру має багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Записатися на прийом
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.
Записатися на прийом
Кабінет голкорефлексотерапевта Бєлова В.В. надає консультації та високоефективну допомогу у лікуванні захворювань нервової системи, шлунково-кишкового тракту, легень, серцево-судинної системи та дитячіх хвороб за допомогою голкорефлексотерапії та мануальної терапії. Пацієнтів приймає мануальний терапевт вищої категорії.