Гастроентерологи в Полтаві

Консультація гастроентеролога в клініці «ОН-Клінік» 400
Консультація гастроентеролога дитини до 18 років в клініці «ON Clinic» 400
Консультація гастроентеролога в клініці «Медико-Санітарна Допомога» 420
Надежда
Хороший специалист! Понятные консультации! Рекомендую.
20 травня '16 г.
Зоя
Консультувався під час хвороби. Чуйна та уважна людина. Буду звертатися ще.
06 вересня '16 г.
Очень довольна лечением. Все отлично!
21 вересня '16 г.
Василий
Лечение результативно, всем рекомендую специалиста
09 вересня '16 г.
Віктор Семенович
У мене був сильний кашель, нічого не допомогало. Лариса Анатоліївна допомогла. Дякую.
08 листопада '16 г.
Терапевт, Гастроентеролог, Алерголог, Імунолог
Лікар-терапевт. Муляр Л.А. веде активну наукову діяльність та знається на лікуванні серцево-судинної патології, бронхолегеневої патології та ін. Проводить обстеження пацієнта та призначає схему лікування чи необхідні процедури.
Полтава вул. Сінна, 37
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії патологій травної системи. Приймає пацієнтів з гастритом, виразковою хворобою шлунку, холециститом, панкреатитом, дуоденітом та синдромом подразненого кишечника. Також лікує захворювання селезінки та печінки. Консультує з приводу вибору дієти.
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
Терапевт, Гастроентеролог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії Джежелій В. В. спеціалізується в області терапевтії. Підбирає схеми лікування для хворих гастроентерологічною, серцево-судинною, бронхолегеневою патологією. Лікує пневмонію, гастрит, стенокардію та ін.
Полтава вул. Сінна, 37
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та печінки. Для уточнення діагнозу призначає УЗД органів черевної порожнини, гастроскопію, колоноскопію та лабораторні аналізи. Приймає пацієнтів з гастритом, синдромом подразненого кишечника, жовчнокам'яною хворобою та холециститом. Виконує дуоденальне зондування.
Записатися на прийомЗа місяць записано 4 пацієнта
Полтава вул. Соборності, 60 А