Вибілювання зубів у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Личаківському районі
7,4
Львів вул. Ак. Павлова, 12/1
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
Дарья, 14 лютого '17р.

Очень боялась лечить зубы. Были сильные боли, но переборола свой страх. К Юрию Степановичу пришла по рекомендации коллеги. Все было сделано очень качественно, за несколько дней. Рекомендую сразу идти к Юрию Степановичу, а не усугублять ситуацию.

7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі. Приймають лікарі: Прудиус Орислава Ігорівна, Кулявець Олена Петрівна, Еттаєб Анис
Тарас, 10 травня '17р.

надзвичайно хороші враження від вашої клініки,лікував зуби в п.Оленки,і Надії,дуже хороші лікарі,впевнені,кваліфіковані,обізнані в своєму ділі.Все швидко і чітко.)

Працює з 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері.
Арина, 06 лютого '17р.

Об этом докторе слышала много хороших отзывов. Поэтому решила сама попасть к нему на консультацию. Роман Орестович мне очень понравился. Уделил мне максимум внимания, рассказал, какая проблема может возникнуть если вовремя не вылечить зуб. Запломбировал два канала, снял зубной камень. Теперь я буду обращаться всегда только к этому стоматологу.

Працює з 10:00-20:00
7,2
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег.
Марина, 19 грудня '16р.

Чудова клініка! Звернулась з проблемою вирівнювання зубів. Знаєте, більшість лікарів в інших стоматологіях пропонують один варіант, переважно найдорожчий і ніяких альтернатив. Тут мені запропонували і брекети і елайнери. Не тиснули, спокійно обговорили ситуацію та "розжували" мені все по моєму стану зубів. А атмосфера там просто)) Я відчула себе вдома, чесно. Ніякого запаху, шуму бор-машинки. І ціни цілком оптимальні, що дуже приємно здивувало!

Львів вул. Левицького, 110
р.Личаківський
Приватний медичний центр "Горицвіт" - клініка сучасної медицини, яка спеціалізується в галузі стоматології та психотерапії.
Мілана, 26 листопада '16р.

Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.

Львів вул. Скельна, 1, к. 3
р.Личаківський
Стоматологічні клініка доктора Чугай - приватний медичний кабінет з лікування зубів. Приймає лікар: Чугай Александр Викторович
Євген, 28 жовтня '16р.

Умови лікування і уважне ставлення до пацієнта у Олександра Вікторовича на висоті. І вартість лікування цілком прийнятна, мене все влаштовує.

Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
5,3
Львів вул. Пасічна, 36а
р.Личаківський
Центр стоматологічної імплантації та протезування «ММ» почав роботу у 1991 році, надає висококваліфіковані послуги в галузі дентальної імплантації, заміни втрачених зубів, а також всі види стоматологічних послуг.
Марта, 20 червеня '17р.

Була на прийомі в лікаря в клініці ММ після того, як мені видалили зуб мудрості і як виявилось погано видалили. В клініці ММ надали консультацію, провели процедуру зі зняття набряку. Обслуговування на вищому рівні!!! Дякую!!!

5,0
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
Оля, 26 липня '17р.

Дівчата, навіть не думайте сюди звертатись. Повірте, позитивні відгуки про цю клініку пишуть лише ті, у кого немає ніяких проблем! Якщо ж у вас щось посерйозніше, лікарі, а саме-Ольга Романівна. Взагалі не кваліфікований спеціаліст!!! З її діагнозами і "лікуваннями" я страждаю вже 4-ри роки. І якби ж вона лише один раз помилялась у моєму стані:"( Опишу найсерйознішу проблему. Всі ми знаємо дуже добре про міфічний діагноз "ерозія шийки матки". Оскільки, 4-ри роки назад я була наївною студенткою, яка чи не вперше була у гінеколога і їй ставлять цей діагноз, то звичайно я в шоці хочу за будь-яких обставин вирішити цю жахливу, як я вважала, проблему. Дівчатка, ніхто вас там не проінформує наскільки жахливо і небезпечно робити процедуру "кріо" (яку вони пропонуюють), для жінки яка ще не родила. Будь ласка, ніколи не погоджуйтесь на таке лікування. Я зараз на 13му тижні вагітності, дитинка бажана, і я молюсь кожен день, щоб у мене не перервалась вагітність через те, що моя шийка менше норми.. а як їй бути в нормі, якщо шрам від процедури, який мені зробила "спеціаліст" Ольга Романівна, не дає шийці матки розширюватись до потрібних розмірів відповідно до терміну вагітності. В результаті мені робитимуть операцію на шийці зараз, при вагітності! Для того, щоб зберегти плід. Це жахливий досвід, який я описую, нехай він буде лише моїм.. Не ведіться на міфічні діагнози, не довіряйте таким лікарям і бережіть себе.

Працює з 10:00-17:00