Клініки дієтології у Львові (Галицький (Центр) район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдена 1 клініка

Зоя
Чудова клініка, рекомендую!
Чудова клініка, рекомендую!
Зоя
Петро
На народження нашої донечки ми очікували довгі 7 років. Отож, зараз кожен «чих» дитинки жінка сприймає як трагедію. Дякувати богу, в нашій оселі з’явилася Мар’яна Іванівна. Вона з першої ж хвилини завоювала довіру молодої мами. І тепер завдяки професiйним рекомендаціям лікаря у нас все стало на свої місця. Доня здорова, мама спокійна і я задоволений. Щиро дякую.
Вероника Колесник
Систематически ходим к педиатру в этот медицинский центр. Я всем довольна. Врач вежливая, смогла сразу же найти подход к моему ребенку. При необходимости я звоню доктору и консультируюсь в телефонном режиме. Цены приемлемые.
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
  • Лікування ожиріння (надмірної ваги)

Дієтологія в лікарнях в інших районах Львова

5,7
Львів пр-т Червоної Калини, 29 А
р.Сихівський
Дерматологічний центр «ЛеоДерм» відкритий вже 4 роки. Фахівці клініки займаються діагностикой, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри.
  • Консультація лікаря дієтолога 750
  • Повторна консультація дієтолога (звернення по тому ж питанню терміном до 2 міс.) 550
8,9
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів.
  • Дієтолог консультація 800
  • Дієтолог повторна консультація 500
8,6
Львів вул. Угорська, 12
р.Сихівський
Медичний центр Медіальт (Medialt) — клініка, що надає пацієнтам (дорослим та дітям) широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи медичного закладу: педіатрія, терапія, сімейна медицина, кардіологія, неврологія, гінекологія, урологія, дієтологія та ультразвукова діагностика. Приймає лікар: Грабовська Лідія Антонівна
  • Індивідуальний план меню на 1 тиждень 2 000
  • Індивідуальний план меню на 1 тиждень + супровід та підтримка 1 тиждень 2 500
  • Індивідуальний план меню на 1 місяць 3 000
  • Індивідуальний план меню на 1 місяць + супровід та підтримка 1 місяць 4 000
  • Індивідуальний план меню на 2 місяці + супровід та підтримка 2 місяці 6 500
5,9
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Консультація дієтолога 1 050