Клініки дієтології в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі дієтологи
Прийом лікаря загальної практики-сімейної медицини (дієтолога) з питань раціонального харчування первинний 400 грн
Знайдено 7 клінік

Зоя
Народжувати в "Лелеці-"- це казка наяву!!! Комфортні умови перебування ,все продумано до дрібниць для мами і немовляти,смачна кухня,затишок,краса!!! Грицько Віктор Степанович- найкращий лікар цього закладу без перебільшень! Заклад "Лелека"- супер пологовий будинок,рекомендую всім!
Регина
Лікар компетентний, уважно вислухала, поставила діагноз. Все дохідливо пояснила, призначила лікування. Також дала рекомендації для профілактики захворювання. Консультацією та фахівцем задоволений. Прийду повторно. Рекомендую.
Ликп
Все відмінно, на вищому рівні. Найкращий кардіолог у якого я була за останні два роки. Все кваліфіковано, та доступно для розуміння пояснила, та запропонувала лікування. Зараз все нормалізувалося, почуваюся краще. Дуже-дуже задоволена.
Наталія
Хочу подякувати Попович Ларисі Василівні! Лікар дуже добре знає свою справу! Приємна людина, доступно все пояснює,в мене було враження,що ми давно знайомі )). Я багато років страждала від того, що в мене постійно була температура та дуже болючі місячні, завдяки Ларисі Василівні ця проблема вирішена! За що величезне дякую!) Клініку рекомендую! Персонал дуже привітний!)
5,9
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи. Приймає лікар: Терещук Наталія Георгіївна
  • Прийом лікаря загальної практики-сімейної медицини (дієтолога) з питань раціонального харчування первинний 400
  • Розробка індивідуального плану хачування 750
5,5
Житомир вул. Перемоги, 52
Багатопрофільний медичний центр «Дитячий Медібор» створений у 2004 році, займається діагностикой та лікування дітей по 9 напрямках загальної медицини.
5,4
Житомир вул. Велика Бердичівська, 47
Приватний медичний центр «Медібор» почав працювати у 2004 році, надає високоякісну медичну допомогу для дорослих пацієнтів з діагностики та лікування по 23 напрямкам.
5,4
Житомир вул. Вокзальна, 12
Медичний центр «Асклепій» на Вокзальній пропонує лікарську допомогу у діагностиці різних захворювань та їх лікуванні.
5,2
Житомир вул. Черняховського, 102
Багатопрофільна клініка «Нікамед» надає різноманітну медичну допомогу в 8 напрямках загальної медицини.
Житомир вул. Котовського, 60
Медичний заклад «Слав’янська клініка» спеціалізований у галузі дієтології, оздоровчого схуднення по авторській методі, почав існування у 1997 році.
  • Корекція ваги
  • Консультація дієтолога
3,7
Житомир вул. Шевченка, 14
Багатопрофільний медичний центр «Асклепій» на Шевченка оказує професійну медичну допомогу у різних напрямках.