Клініки ендокрінології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі ендокрінологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Консультація ендокрінолога 250
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Вчасно потрапив до рук спеціаліста, тому вдалося уникнути видалення щитоподібої залози. Дуже радий, що все минулося. Відмічу, що у клініці не було метушні та безкінечних черг. Все організовано. Лікарі професійні та тактичні. Ще раз дякую за ефективне лікування.
Впродовж довгого часу підчувала постійну спрагу та сонливість. Було це влітку, тому подумала, що просто проблеми з водним балансом. Мало п’ю і організм вимагає рідини. Про всяк випадок вирішила сходити до ендокринолога. Проконсультувалась. Здала аналізи. І якби ще зволікала б, то ситуація була б куди гіршою. У мене виявили підвищений рівень цукру в крові. Дотрималась чітко прописаного лікування. Все тепер в нормі. Дякую.
Щороку планово проходжу кожного лікаря. Затрималась лише у кабінеті ендокринолога. Мій лікар завжди дуже ретельно перевіряє чи все в нормі. Сповістив погану новину — у щитоподібній залозі було виявлено злоякісний вузлик. Невдовзі зробили операцію. Ендокринолог призначив відновлювальний комплекс. По-трохи все приходить до норми. Вдячна за своєчасну допомогу та професіоналізм.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
5,6
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Дитяча поліклініка «Веселка» - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.
Вероника, 02 березеня '17р.

Спасибо Вам за качественное УЗИ — все очень быстро и результат сразу. Я очень довольна выбором врача. Рекомендую.

• Консультація ендокрінолога 250
Працює з 08:00-20:00

Ендокрінологія в лікарнях в інших районах Львова

7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт. Приймає лікар: Кіхтяк Олеся Павлівна
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

• Біопсія шлунку з визначенням Helicobakcter Pilory 320
  • Консультація ендокринолога 300
  • Комплексна консультація ендокринолога з УЗД щитовидної залози 400
Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко «ДієтЦентр» існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Богдан, 08 листопада '16р.

• Консультація ендокрінолога
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Первинна консультація ендокринолога з оглядом 360
  • Консультація ендокрінолога 192
  • Інтерпретація аналізів 192
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 3
р.Франківський
Медико-консультативний центр "Лотос" - центр сімейного лікаря Ощіпко Ірини Георгіївни. Головною концепцією клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, рання діагностика, ефективне лікування на різних стадіях захворювання, завдяки використанню багаторічного досвіду Ірини Георгіївни. Основна особливість методів лікування - відхід від методик клінік "конвеєрів" та зосередження на потребах паціента.
Юлия, 25 липня '17р.

Хорошая клиника в целом, а главное компетентные и грамотные врачи. Предоставляют очень понятные и развёрнутые консультации, без назначения ненужных анализов как в некоторых клиниках.

• Консультація ендокринолога
Працює з 09:00-18:00