Клініки ендокринології в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі ендокринологи
Послуга Ціна
Повторний прийом лікаря ендокринолога 200
Консультація дитячого ендокринолога (діти до 1 року) 250
35 відгуків
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб
Тетяна
Дякую богу, що звів нас з прекрасним лікарем Маргаритою Володимирівною Девяткіною. Дійсно професіонал своеї справи. Рекомендую .
Світлана
Гарна клініка для діток. Зроблять все, щоб ваша дитина була здоровенькою: ретельно обстежать, вестимуть постійне спостереження і правильно лікуватимуть. Приходимо до невролога Тетяни Іванівні Сердюк. Велика їй вдячність за те, що вчасно виявила проблему і допомагає її вирішити.
Не перестаю удивляться мастерству медсестрички которая набирает кровь! Легко, почти безболезненно и быстро! Хожу только в Миламед, в других местах вену находят на пятый раз.
Дуже сподобалось. Професіонали. Єдині змогли поставити дитині правильний діагноз. Дуже рекомендую. В інші лікарні більше не піду.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Хмельницький вул. Соборна, 29
Медичний центр "МілаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині. Приймають лікарі: Лобода Наталія Володимирівна, Мукомела Людмила Іванівна
  • Повторний прийом лікаря ендокринолога 200
  • Консультація ендокринолога 300
Працює з 09:00-18:00
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е
Медичний центр "БоМед" надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг в області педіатрії, фізіотерапії. У клініці також приймають вузькі фахівці (гастроентерологи, кардіологи, неврологи, неонатологи, ортопеди, отоларингологи, пульмонологи, ендокринологи), є денний стаціонар. Приймає лікар: Брухнова Анжеліка Василівна
  • Повторна консультація дитячого ендокринолога (діти до 1 року) 200
  • Консультація дитячого ендокринолога (діти від 1 року) 250
  • Повторна консультація дитячого ендокринолога (діти від 1 року) 200
  • Консультація дитячого ендокринолога (діти до 1 року) 250
Працює з 09:00-19:00
7,7
Хмельницький вул. Вайсера, 12/1
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
  • Консультація ендокрінолога 130
Працює з 09:00-18:00