Грищук Олена Юріївна

20 років досвіду
Лікар другої категорії Грищук Олена Юріївна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патологічних змін органів та систем організму. Спеціалізується на УЗ-діагностиці органів черевної порожини, малого тазу, нирок, щитовидної залози. Також здйснює діагностичне обстеження для вагітних, проводить ехокардіографію (УЗД серця).
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Житомир пл. Путятинський , 2

Відгуки пацієнтів

Екатерина
24 жовтня '16р.
Записалась в мед центр Лелека к Елене Юрьевне. Она мне сделала УЗИ щитовидной железы, молочных желез, брюшной полости, почек и малый таз. Смотрела очень внимательно. Нашла проблему, которую раньше никто не находил. Теперь всем рекомендую к ней обращаться
Елизавета
10 жовтня '16р.
Жалею, что не обратилась раньше... Спасибо за качественную диагностику!
Тетяна
05 серпня '16р.
Я потрапила до Грищук вперше на УЗД. Вона уважно і ретельно провела дослідження. Плюс дуже докладно відповіла на мої запитання. Тепер знаю, до кого звертатися за точними результатами УЗ-діагностики.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Чернівецький державний медичний інститут , спеціальність «Лікувальна справа» – 1996 р.;
  • Київська медична академія післядипломної освіти - інтернатура зі спеціальності «Радіологія-діагностика» - 1997 р.;
  • Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького - спеціалізація зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» - 2007 р.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст