Грищук Олена Юріївна

19 років досвіду
Лікар Грищук Олена Юріївна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патологічних змін органів та систем організму. Спеціалізується на УЗ-діагностиці органів черевної порожини, малого тазу, нирок, щитовидної залози. Також здйснює діагностичне обстеження для вагітних, проводить ехокардіографію (УЗД серця).
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Житомир пл. Путятинський , 2

Відгуки пацієнтів

Елизавета
Жалею, что не обратилась раньше... Спасибо за качественную диагностику!
Тетяна
Я потрапила до Грищук вперше на УЗД. Вона уважно і ретельно провела дослідження. Плюс дуже докладно відповіла на мої запитання. Тепер знаю, до кого звертатися за точними результатами УЗ-діагностики.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Чернівецький державний медичний інститут , спеціальність «Лікувальна справа» – 1996 р.;
  • Київська медична академія післядипломної освіти - інтернатура зі спеціальності «Радіологія-діагностика» - 1997 р.;
  • Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького - спеціалізація зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» - 2007 р.
Схожі спеціалісти:
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог, Репродуктолог