Сторінка 8. Приватні лікарі в Полтаві

Наталія
Діана Миколаївна професіонал своєї справи! Лікар який має підхід до проблемних ситуацій і призначає правильне лікування. Дуже вдячна та завжди задоволена оглядом і спілкуванням!
Диана
Сьогодні була у лікаря на узд,приємна людина,пояснив все спокійно,заспокоїв мене.Я задоволена побільше б таких лікарів.Ви молодець ))))
30 листопада '-1 г.
Дуже чуйний , кваліфікований спеціаліст, спостерігаюся у нього не перший рік, імпонує в ньому те що лікар ніколи не призначає непотрібних ліків, допоміг мені розібратися і усунути мою проблему. Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Диана Николаевна- внимательный и толковый врач, к ней ходит несколько поколений в нашей семье. Рекомендую, очень довольны!
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар другої категорії Мартиненко Андрій Анатолійович працює за напрямками акушерство, гінекологія та ультразвукове дослідження. Спеціалізується в наданні консультації, зборі гінекологічних мазків та розшифровці результатів аналізів, проводить біопсію шийки матки. Виконує УЗД молочних залоз, матки, органів черевної порожнини, органів малого тазу. Видає довідки з інформацією про дослідження.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Акушер-гінеколог дітячого та підліткового віку першої категорії. Спеціалізується в роботі з різними захворюваннями жіночих внутрішніх та зовнішніх статевих органів, проведенні медичного огляду, веденні вагітності. Займається лікуванням перед менструального синдрому, аднекситу, запальних процесів, викликаних патогенними грибками (молочниця, микоплазмоз).
Акушер-гінеколог, Онколог
Лікар вищої категорії Філоненко Світлана Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та раковими захворюваннями внутрішніхта зовнішніх статевих органів. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, терапією раку шийки матки, яєчників, молочних залоз. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів молочної залози, проведенні біопсії шийки матки.
Полтава вул. Степового фронту, 29
Невролог
Лікар Малашенко Галина Володимирівна спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається терапією вегетосудинної дистонії, лікуванням неврозів, невритів лицьового та трійчастого нервів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. Спеціалізується на проведенні паравертибральних блокад, люмбальної пункції.
Полтава вул. Степового фронту, 29
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар-акушер другої категорії спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Надає гінекологічні консультації, здійснює збір різних видів мазків та розшифровує отримані дані в аналізах. При діагностиці застосовує метод кольпоскопії, вразі виявлення патології призначає відповідне лікування. Приймає та обстежує жінок із захворюваннями статевої системи.
Ендокринолог
Лікар Матюша А. А. спеціалізується в області ендокринології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи, у тому числі метаболічного синдрому, порушень вуглеводного обміну, гормональних порушень та ін.
Хірург
Лікар першої категорії Должковий С. В. спеціалізується в області хірургії, активно займається науковою діяльністю. Знається на абдомінальній хірургіі, торакальній хірургії.
Кардіолог
Лікар вищої категорії Коршенко Н. Л. спеціалізується в області кардіології. Займається веденням хворих з кардіологічною патологією на усіх етапах лікування, проводить консультаційні прийоми, надає рекомендаціі щодо образу життя (харчування, режим).
Хірург, Проктолог
Лікар першої категорії спеціалізується в області хірургії та проктології , веде активну наукову діяльність. Лікує захворювання товстої кишки, відхідника. Також надає схеми лікування коліту, хвороби Крона, геморою та ін.
Рентгенолог
Лікар другої категорії Шаталін Борис Олегович спеціалізується в області рентгенології. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається проведенням комп’ютерної томографії (КТ) черепа, головного мозку, шийного, грудного, поперекового та крижового відділів хребта, тазу. Спеціалізується на проведенні КТ придаткових пазух носа, нирок і сечовивідних шляхів, органів грудної, черевної та тазової порожнин, верхніх та нижніх кінцівок.