Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дитячі лікарі в Полтаві

6
8,0
Стоматолог
28 років досвіду
8,10
Дитячий лікар
Стоматолог Колєснікова Наталія Іванівна займається лікуванням зубів та кореневих каналів. Допомагає позбутися таких захворювань як карієс, пульпіт, пародонтоз, флюс. Відновлює коронкову частину зуба. Надає повну консультацію з питань захворювань та лікування ротової порожнини.
Виктория
04 липня '16р.
10
Отличный спецалист, нашла общий язык с моим сыночком. Он теперь только к ней хочет идти лечить зубки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог
44 роки досвіду
8,05
Дитячий лікар
Лікар, засновник клініки Одонтопрактика Могильник Любов Миколаївна спеціалізується у сфері стоматології. Проводить профілактичні огляди та надає детальні консультації щодо лікування та профілактики захворювань ротової порожнини. Лікує зуби та кореневі канали. Здійснює протезування зубів керамікою та металокерамікою.
Катерина
21 вересня '16р.
9
Врач понравилась, внимательная, очень знающая
Записатися на прийом
Стоматолог
38 років досвіду
7,98
Дитячий лікар
Доктор медичних наук, доцент Радлінський С. є співзасновник і віце-президентом Асоціації приватно-практикуючих лікарів-стоматологів України. Надає повну консультацію щодо діагностики та профілактики хахворювань ротової порожнини. Займається лікуванням зубів, зокрема молочних. Лікує карієс, пульпіт, флюс, пародонтоз. Пломбує зуби та кореневі канали. Є власником клініки-студії Апполонія.
Аліна
10 лютого '17р.
8
Для нас лікар Радлінський майже сімейний стоматолог. Я с чоловіком та старший син вже користувались його послугами. Всі залишились задоволені. Дуже гарна робота, Сергію!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
18 років досвіду
7,85
Дитячий лікар
Лікар Купріянова Наталія Володимирівна спеціаліст у галузі стоматології. Надає повний спектр стоматологічних послуг, а саме: лікування зубів та кореневих каналів, пародонтиту, пародонтозу, карієсу, пульпіту. Проводить детальні консультації з питань профілактики захворювань ротової порожнини.
Светлана
28 вересня '16р.
9
Водила на прием детей. Все прошло отлично, доктора не испугались, им понравилось лечить зубки.
Записатися на прийом
Невролог
15 років досвіду
7,60
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Ладур Т. С. спеціалізується в області неврології, працює з дітьми. Надає медичну допомогу при церебральному паралічу та інших паралітичних синдромах, наслідках травм голови, менінгіта, спадкових захворюваннях нервової системи, ураженнях спинного мозку, розладах сну та ін.
Наталья
05 серпня '16р.
8
Обращались для диагностики менингита. Хороший специалист. Приемом довольна!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Сінна, 37
Акушер-гінеколог
17 років досвіду
7,60
Дитячий лікар
Акушер-гінеколог дітячого та підліткового віку першої категорії. Спеціалізується в роботі з різними захворюваннями жіночих внутрішніх та зовнішніх статевих органів, проведенні медичного огляду, веденні вагітності. Займається лікуванням перед менструального синдрому, аднекситу, запальних процесів, викликаних патогенними грибками (молочниця, микоплазмоз).
Марина
18 січня '17р.
7
Гарна лікарка, уважна та чуйна.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава вул. Сінна, 37
Отоларинголог
21 рік досвіду
7,60
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Слинчук Руслан Володимирович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням горла, вух та носа у дорослих та дітей. Лікар займається видаленням стороннього тіла з носа, вух, горла, досліджує слух за допомогою камертона. Спеціалізується на продуванні вух, промиванні вух, терапії запальних захворювань слизової горла та мигдаликів, отиту, синуситу, назофарингіту, риніту.
Яна
23 жовтня '17р.
10
Оперировалась у Руслана Владимировича 11 октября 2017 года. Очень квалифицированный, внимательный профессионал своего дела. Доктор от Бога!!! Спасибо Вам большое!!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Отоларинголог
7 років досвіду
7,15
Дитячий лікар
Лікар другої категорії Хомік Дмитро Анатолійович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними захворюваннями горла, вух та носа у дорослих та дітей. Лікар займається видаленням чужорідного тіла з вуха, носа, продуванням вух, промиванням носа. Спеціалізується на дослідженні слуху за допомогою камертона, терапії катаральної, афтозної, гнійної ангіни, алергічного риніту, отиту, синуситу.
Марина
28 листопада '17р.
10
Все оперативно и профессионально! Очень приятный и как человек, что немаловажно. Спасибо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Ортопед, Травматолог
10 років досвіду
7,10
Дитячий лікар
Лікар першої категорії Онищенко Олександр Васильович спеціалізується в області травматології та ортопедії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з травматичними ураженнями. Лікар займається діагностикою та лікуванням переломів, вивихів, розтягнень і розривів сухожилля, зв’язок, синдрому тривалого здавлення, забою та струсу. Спеціалізується на хірургічній обробці ран, терапії остеохондрозу, лордозу, кіфозу, сколіозу, деформації стопи.
Наталья
08 січня '18р.
10
Лікарю дуже вдячна уважний до дитини.Перелом зі зміщенням пройщов без оперативного втручання .Дуже вдячна .
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Сінна, 37