Дубнов Артем Васильович

Щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург
Лікар спеціалізується на операціях з видалення зубів. Виконує видалення нерва в зубі, видалення капюшона зуба мудрості та видалення ретинированного зуба мудрості. Є учасником міжнародних конференцій та симпозіумів в Німеччині, Швейцарії, Італії, Литві, Росії та Україні, а також лікарем-консультантом компанії Straumann (Швейцарія).

Марія
Щиро дякую за допомогу. Мені дуже сподобався підхід лікаря до пацієнта.
Ніна
24 квітня '20р.
Лікаря порадила подруга і я ні разу не пожалкувала, що поїхала через пів країни задля консультації та операцї. Прекрасна людина, та ще кращий фахівецб
Олександр
Лікар - спеціаліст найвищого гатунку, як на мене. Єдиний з усіх у кого я був, взявся за операцію і провів її блискуче! Дуже рекомендую.

• 2010 р. — закінчив із відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного университету імені О. О. Богомольця.
  • 2010–2012 рр. — інтернатура з хірургічної стоматології на базі Національної Академії післядипломної освіти лікарів ім. П. Шупика, м. Київ.
  • 2008–2009 рр. — стажування в Королівському Шпиталі (Royal Rigs Hospital) м. Копенгаген, Данія.
  • 2009 р. — стажування в Університетській клініці м. Кошице, Словаччина.
  • 2012–2013 рр. — стажування та магістерська програма з ортогнатичної хірургії у щелепно-лицевому відділенні медичного центру «Текнон» (м. Барселона, Іспанія) та в Міжнародному Університеті Каталонії (м. Барселона, Іспанія).
  • 2013 р. — запрошений професор у Міжнародному Університеті Каталонії (м. Барселона, Іспанія).
  • 2015 р. — присуджена ступінь доктора філософії в медицині (PhD) у Міжнародному Університеті Каталонії (м. Барселона, Іспанія).
  • 2016 р. — закінчив медичний факультет Вінницького Національного медичного університета із спеціальності “Лікувальна справа”.

• Учасник міжнародних конференцій і симпозіумів у Німеччині, Швейцарії, Італії, Литві, Росії та Україні.
  • Лектор за спеціалізацією «Імплантологія».
  • Лікар-консультант компанії Straumann (Швейцарія).

• Президент-елект Асоціації імплантологів України.
  • Член Асоціації краніо-максилофаціальних хірургів України.
  • Член International Congress of Oral Implantologists.
  • Привелейований член International Team of Implantology.
  • Член Німецької асоціації імплантологів.
  • Директор International Team of Implantology study club member.
  • Тренер та лідер професійної думки компанії Straumann, Щвейцарія.