Багрій Віта Володимирівна

Дієтолог
Консультація 280/550/950 грн.
Лікар Багрій Віта Володимирівна спеціалізується в області дієтології. Надає початкову та подальшу консультацію з приводу правильного харчування, здорового образу життя та корегування відхилень від норми ваги. Індивідуально підходить до вирішення проблем пацієнтів, призначая кожному свою дієту та комплекс фізичних вправ. Лікує ожиріння всіх стадій, допомогає у досягненні бажаної ваги, застосовуючи тільки медичні засоби лікування, що включають той чи інший тип технології здорового харчування. Надає подальшу консультацію після лікування та медичні поради фахівця.
Лікар працює в клініках:

Вікторія
Віта Володимирівна просто чарівниця! Спасибі їй величезне за розроблену для мене систему харчування і досягнуті результати. Мені не віриться, що вага дійсно почала знижуватися.
Обращусь еще раз (если будет нужно). Всем довольна!

• У 2006 році закінчила медичний факультет ВНМУ ім. Н.І. Пирогова;
  • 2006 - 2008 рр. - Інтернатура за спеціальністю сімейна медицина на базі ВНМУ ім. Н.І. Пирогова;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.