Комплексная МРТ в Киеве (м.Вокзальная)

МРТ шейного, грудного и поясничного отделов позвоночника (заключение врача, пленка) 2300 грн
МРТ шейного, грудного и поясничного отделов позвоночника (заключение врача, диск) 2200 грн
м.Вокзальная38 8 м.Олимпийская45 13
Валерий, 10 апреля '17г.

• МРТ шейного, грудного и поясничного отделов позвоночника (заключение врача, пленка) 2 300
  • МРТ шейного, грудного и поясничного отделов позвоночника (заключение врача, диск) 2 200
Киев ул. Авиаконструктора Антонова, 13
м.Вокзальная38 10 м.Олимпийская22
Частный диагностический центр «Медэкс» предлагает по МРТ перечень услуг: исследование позвоночника, исследования головы и шеи, исследования сосудов, исследования суставов, исследования сердца, исследования внутренних органов, комплексные исследования органов, МР-ангиография с контрастом, динамические исследования с контрастированием.
Тоня, 23 марта '17г.

Шановні користувачі, дочитайте мого листа до кінця. Плюси - дівчатка на рецепції. Все інше - один лише жирний мінус. Мені не далеко за 60, швидше за 30, і не за поцілунками я звернулась в Медекс, і не за комфортом (як пишуть тут деякі задоволені персони), а за діагностикою і коректним результатом, по якому можна призначити саме коректне лікування. У протоколі обстеження лікар - запамятайте - і обходьте це місце далекими дорогами, СТОРОЖУК Юлія Миколаївна, хоча я не впевнена, що вона варта слова "лікар", написала недопустиму помилку, замість 4,5 мм, вказала 4,5 см проблеми для мого здоров"я!!!! В 10 разів помилилась, як виправдовувався вже згодом адміністратор, - "технічна помилка". Помилка яка недопустима!!! Яка може коштувати людині не лише здоровя, а й життя! Лікар, з яким я пралельно консультувалась, який працює в звичайній районній лікарні західної України був в шоковому стані від такого, одразу сам зателефонував у цю контору і вимагав пояснень. Дівчатка з рецепції вибачились за Юлію Миколаївну,вона воліла залишитись інкогніто, але тепер питання, де правда, в протоколі, де помилка, чи можна вірити, хоча яка віра в які результати може бути після такого. Мене попереджали про схожі випадки у центрі, але я думала, це випадковість, але ні - це на постійній основі. Шановні, якщо Вам не байдуже Ваше здоровя - візьміть до уваги цей відгук, і розкажіть про це всім, кому потрібно. P.S. А відгуки на сайті - центру - не що інше, як вирвані фото із книг скарг і пропозицій явно не даного центру, хіба в них можна прослідкувати, до чого і до кого вони відносяться, такі відгуки роблять малі діти, а не така "високопрофесійна спілка лікарів" центру МЕДЕКС!!!! ГАНЬБА!

• МРТ основания черепа, носоглотки и ротоглотки (пленка, вывод, CD) 1 400
  • МРТ гортани и гортаноглотки (пленка, вывод, CD) 1 400
  • Комплексная МРТ: органов малого таза женского (матка и яичники) плюс мочевого пузыря (пленка, CD, заключение) 2 200
  • Комплексная МРТ: органов малого таза женского (матка и яичники) плюс мочевого пузыря до и после введения контраста (пленка, CD, заключение) 4 900
  • МР-скрининг позвоночника (шейный, грудной, пояснично-крестцовый отдел позвоночника в сагиттальной проекции с использованием Т1, Т2, Т2fs последовательностей)(пленка, вывод, CD) 1 400
  • МР - исследование двух анатомических участков до и с контрастированием(вывод, контрастное вещество, анестезиологическое обеспечение, пленка, CD) 6 300