Бохонок Інна Ігорівна

Дерматолог, Косметолог
3 роки досвіду
Консультація 300 грн.
Інна Ігорівна Бохонок спеціалізується в галузі дерматології та косметології. Лікар проводить огляд і надає консультаційні послуги, здійснює лікування дерматологічних захворювань, допомагає вирішити косметологічні недоліки, знається на класичній, апаратній та ін’єкційній косметології. У лікуванні застосовує сучасні методи та технології.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)

Відгуки пацієнтів

22 июня '19р.
Лікар допомогла мені позбавитися проблеми з якою я боролася кілька років. Всім рекомендую!
Игорь
11 декабря '18р.
Комплексный подход к решению моей проблемы после тщательной диагностики, всё подробно разъяснила - что к чему. О всех препаратах рассказала, показала какие могут быть применены аппаратные методы. Очень толковый косметолог.
Дмитрий
11 декабря '18р.
Хороший специалист, и симпатичная девушка, услугами, отношением и профессиональным уровнем доволен. Рекомендую!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2010 р. – чемеровецький медичний коледж, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2016 р. – буковинський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа".

Курси

• 2016 р. – курси з косметології, ін’єкційних методиках, естетиці тіла в центрі розвитку салонного бізнесу "Партнер Плюс", м. Київ;
  • 2016 р.  – участь у конференції дерматологів "11-е Київські дерматологічні дні";
  • 2017 р. – участь у конференції дерматологів Expert Laser Meeting 2017.