Бохонок Інна Ігорівна

Дерматолог, Косметолог
Інна Ігорівна Бохонок спеціалізується в галузі дерматології та косметології. Лікар проводить огляд і надає консультаційні послуги, здійснює лікування дерматологічних захворювань, допомагає вирішити косметологічні недоліки, знається на класичній, апаратній та ін’єкційній косметології. У лікуванні застосовує сучасні методи та технології.

Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх

Лікар допомогла мені позбавитися проблеми з якою я боролася кілька років. Всім рекомендую!
Игорь
Комплексный подход к решению моей проблемы после тщательной диагностики, всё подробно разъяснила - что к чему. О всех препаратах рассказала, показала какие могут быть применены аппаратные методы. Очень толковый косметолог.
Дмитрий
Хороший специалист, и симпатичная девушка, услугами, отношением и профессиональным уровнем доволен. Рекомендую!

• 2010 р. – чемеровецький медичний коледж, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2016 р. – буковинський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа".

Курси

• 2016 р. – курси з косметології, ін’єкційних методиках, естетиці тіла в центрі розвитку салонного бізнесу "Партнер Плюс", м. Київ;
  • 2016 р.  – участь у конференції дерматологів "11-е Київські дерматологічні дні";
  • 2017 р. – участь у конференції дерматологів Expert Laser Meeting 2017.