Центр відновлення зору Анатолія Совви у Хмельницькому

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію. Пацієнтів приймають лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом роботи.

Медцентр надає пацієнтам послуги:

• консультації фахівців;
  • діагностика якості зору;
  • авторефрактометрія;
  • безконтактне вимірювання очного тиску;
  • тонометрія ока;
  • корекція зору за допомогою лазера;
  • лазерна стимуляція;
  • лікування катаракти, глаукоми, косоокості хірургічним шляхом;
  • лазерне лікування;
  • магнітостимуляція;
  • апаратне лікування та профілактика;
  • масаж повік;
  • індивідуальні підбір лінз та окулярів.

Серед переваг медичного центру — висока якість лікування, використання сучасних технологій, наявність високотехнічного обладнання, багаторічний досвід лікарів.

Центр відновлення зору в Хмельницькому — це частка мережі профільних клінік, які спеціалізуються на лікуванні очей.

• Ціни на послуги

• Повне обстеження для дорослих від 15 до 40 років 800
  • Повне обстеження для пенсіонерів при наявності пенсійного посвідчення 750
  • Повне обстеження з томографією сітківки для дорослих від 15 до 40 років 1 450
  • Повне обстеження з томографією сітківки для пенсіонерів 1 400
  • Оптична кератотопографія переднього відрізку ока (Oculyzer,Scansys,Rodenstock) 150
  • Розрахунок операції (не входить в вартість операції)** **не проводиться перед іридитомією, YAG-дисцизією та введенням препарату “Айлія” 1 око 450
  • Видалення стороннього тіла 200
  • Електронна когерентна томографія диску зорового нерву (ОСТ ДЗН) 2 ока 350
  • Електронна когерентна томографія диску зорового нерву (ОСТ ДЗН) 1 око 200
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку) 2 ока 200
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку) 1 око 150
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) при першому огляді ока після введення препарату “Айлія” (ОСТ після введення препарату “Айлія”) 1 око 200
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) 2 ока 650
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) 1 око 450
  • Пахіметрія (на УЗД або ОСТ) 50
  • Аналіз нашим лікарем ваших даних по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія тощо) в тому числі з інших медичних установ та консультація 100
  • Огляд очного дна лінзою Гольдмана (гоніоскопія) 50
  • Безконтактна електронна тонометрія (перевірка внутрішньоочного тиску) 100
  • Підбір окулярів 150
  • Базове глаукомне обстеження 650
  • Розширене глаукомне обстеження 1 100
  • Обстеження переднього відрізка ока, та обстеження очного дна (офтальмоскопія), консультація лікаря (Не вибивається по касовому апарату. Входить у всі обстеження. Не робиться окремо, тільки в комплексі з іншими обстеженнями) 160
  • Ендотеліальна мікроскопія рогівки 100
  • Передопераційний контроль (цукор) 100
  • Діагностичний огляд на виїзді (для дорослих від 15 р.) 300
  • Діагностичний огляд на виїзді пенсіонерам 200
  • Базове обстеження для дітей (віком 6-14 років) 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Анастасія
Дуже задоволена,здійснилася моя мрія які допомогли мені . Тепер бачу 100%:)
Яна
Повела сюди бабусю, боялася, що їй не сподобається. Але ні, погодилася на обстеження. Чудово!
Віктор
Доброго часу доби, хоче ця поділитися своїми враженнями про клініку А.Совви у Хмельницькому, Дуже приємний та компетентний мед персонал це відчувається одразу) усе на свому місці та кожен знає свою роботу бомба молоці). Підготовка до операції трошки довга по часу важко чекати але воно того коштує з 15% зору на 95% аж не віриться но це насправді) величезне дякую Анатолієві Совві за його труд дарувати зір) я дуже задоволений та рекомендую цю клініку А.Совви)))
Олена
Щиро дякую лікарю Анатолію Совві та всім фахівцям клініки за професіоналізм, чуйність та злагоджену роботу. Проведена операція по заміні кришталиків дала мені можливість по новому, без окулярів, побачити світ, покращити якість життя і я щаслива! Також хочу відзначити, що і на етапі підготовки, обстеження все було дуже виважено, ретельно перевірено та надані детальні рекомендації і роз,яснення, післяопераційний супровід на високому рівні! Дякую всім вам за нові очі!
Евеліна
Велике дякую. Дякую, що є така клініка. Дякую Совві Анатолію Ігоревичу та усьому дбайливому та дуже ввічливому персоналу. Без лінз чи окулярів я ніколи не бачила своїми очима. Після лазерної корекції, вже навіть коли я йшла по вулиці додому я бачили листя на деревах, птахів в небі, номери будинків. Сльози щастя переповнювали мої очі. Ніякі лінзи чи окуляри не зрівняються із справжнім своїм зором. Дякую!!! Я бачу!!! Ви найкращі!!! Усім раджу хто має проблеми із зором. Не бійтесь!!!
Солонар Юрій
Дуже задоволений,здійснилася моя мрія,дякую Богу і врачам які допомогли мені!Лічив міопію,був зір -5,5 тепер бачу 100%:)
Записалася по телефону, відзвонилися відразу, записали на прийом! Все сподобалося! Але я була неприємно вражена спеціалістом, який мене оглядав. Дану клініку я обрала по рекомендаціі друзів. Саме з тієі причини і вибрала центр відновлення зору Совви. Мені виписали очки. В мене тільки починає погіршуватися зір. Але лікар був не в гуморі і навіть дозволив собі сказати, коли виписував рецепт на очки, що підпишіться ось тут, щоб пізніше не казали, що я неправильно виписав рецепт. Повіяло " радянськими поліклініками". Пізніше мене викликав інший лікар і задав уточнюючі питання для чого мені очки? Я надала відповідь, що для читання , але я працюю цілий день за комп' ютером. Тут мені задали наступні питання стосовно часу, який я проводжу за ним і чи мені перевіряли читання в лінзах за комп' ютером... Я відповіла правду - не запитували, а я забулася зауважити на цьому. Запропонували в даній клініці купити і очки і вітаміни. Я не спеціаліст в офтальмологіі, але для себе з'ясувала, що це суттєво, якщо ти весь час проводиш за роботою біля монітора . Я вийшла морально подавленою і покупку не здійснила. Я розумію, що в мене, дякувати Богу, ще не катаракта, але свій прийом я оплатила, не скандалила..... Враження від клініки в цілому хороші, але від особисто мого прийому - нажаль ні. І тільки через одного лікаря. Наступний лікар, який мене оглядав- був привітним і ввічливим!
Бартащук Руслан
Робив рефракційну заміну хрусталиків обох очей.Роботою медперсоналу.і клініки.в цілому БІЛЬШ НІЖ ЗАДОВОЛЕНИЙ!!!Індивідуальний підхід до пацієнтів.злагоджена робота медперсоналу.адекватність цінової політики AS дають людям змогу бачити світ по новому!
Алина Сергеевна
Врачи вашего центра работают как часовой механизм, каждый делает свою работу на 100%. Спасибо, я вам очень благодарна.В центре очень чисто,палаты хорошо и современно обустроены,бельё постельное белейшее.Каждому пациенту максимум внимания.
Оксана Миколаївна
Лікувала у вас катаракту. Все життя мучалася, постійно стримувала сльози, нервувала на відповідальних засіданнях по работі. Тепер йду на поправку, сподіваюсь, що скоро взагалі забуду про той безкомфорт що постійно був зі мною.Дякую чуйному персоналу вашого центру.
Женя
Добрый день! На консультации ещё не была, но после заявки на сайте перезвонила девушка, пригласила на ближайшее свободное место, бегло опросила причину записи и очень вежливо и подробно разъяснила что брать с собой .Быстро, чётко и по делу, без не понятных вопросов.

Лікарі клініки Центр відновлення зору Анатолія Совви у Хмельницькому

Яковенко Наталія Віталіївна
Антонюк Богдан Ігорович
Терещук Алла Борисівна
Обрати фах
  • Офтальмолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
8,9
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Кам’янець-Подільському — це відділення мережі сучасних офтальмологічних центрів України, надає медичну допомогу пацієнтам, які мають захворювання ока. Серед лікарів-офтальмологів фахівці вищої кваліфікаційної категорії.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Січових стрільців, 2/2 (навпроти ТЦ «Агора»)
Медичний центр Oxford Medical — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань різного напрямку. На території працюють кваліфіковані спеціалісті с багаторічним досвідом. Для пацієнтів доступні наступні напрямки послуг:
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 08:00-17:00