Клініки перед вакцинацією в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією
Вакцинація АДП-М. Вакцина проти дифтерії та правця зі зменшеним вмістом антигена, її застосовують для дорослих. 50 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Лікар від Бога!!!Спростував жахливий діагноз !!!Дай Вам Боже здоров`я !!!На Вас варто рівнятись іншим і між тим дуже приємний у спілкуванні!!!
Наталія
Були у лікарки-педіатра Скляр Анастасії . Ну дуууже привітлива та спокійна. Мій хрещеник та ще ягоза, а вона дуже спокійно подивилась і одразу заспокоїла, що то не віспа. Дякуємо від усієї родини.
Сергiй
Все дуже сподобалось, добре все розказали, надали допомогу, персонал дуже вiчливий, ДЯКУЮ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ!!!
Ірина
Дуже сподобалася клініка. Високий професіоналізм лікарів, хороші медсестри, гарні умови, хороші та доступні ціни. Усім рекомендую
Хмельницький вул. Зарічанська, 11 Е
Медичний центр "БоМед" надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг в області педіатрії, фізіотерапії. У клініці також приймають вузькі фахівці (гастроентерологи, кардіологи, неврологи, неонатологи, ортопеди, отоларингологи, пульмонологи, ендокринологи), є денний стаціонар.