Витяг чужорідного тіла з ока в Києві (метро Хрещатик)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Хрещатик
Витяг чужорідного тіла з ока «Здоровая семья» 750 грн
7,0
Знайдена 1 клініка

Виктория
Наблюдаюсь у Осауленко Татьяны Александровны. Более внимательного, чуткого и аккуратного врача ещё не встречала. Покорена ее отношением к пациенткам!
Евгений
Помог мне с экземой,и очень быстро! Не кто не смог, а он смог! 4года мучала, и прошла за 3 недели! Красавчик!!!
Галина
Огромное СПАСИБО врачу Горбачевой Анне Дмитриевне за ее квалифицированное лечение и уважительное отношение ко мне. Она детально написала мне необходимое назначение. Мое горло - здоровое! Рекомендую!
Альбина
Спасибо Нине Андреевне за моего ангелочка!!!! Иду за вторым, так как пытаются залечить и припискть несуществующие болячки!!! Что значит опыт и любовь к работе, а не любовь к деньгам!!!!
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Видалення стороннього тіла кон"юктиви 750
  • Видалення стороннього тіла кон"юктиви 850
Сб: 08:00-18:00

Витяг чужорідного тіла з ока в лікарнях в інших районах Києва

Київ Печерський узвіз, 19 (Інститут гомеопатії "Протос", 1 поверх, кабінет "Офтальмолог, Гомеопат")
м.Кловская 9 1 м.Арсенальная 25 8 м.Дворец спорта 23 11
Приватний кабінет доктора Т. Оксентюк «ДокторОк» спеціалізується на ефективних методах лікування і профілактики офтальмологічних захворювань, контактної корекції. При проведенні лікування застосовується і метод гомеопатії.
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • Видалення чужорідного тіла з очей 200
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • Видалення чужорідного тіла кон‘юнктиви рогівки от 500
6,7
Київ вул. Урлівська 23-Г
м.Позняки 31 7
Медичний центр Дитина — багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, фахівці якого готові надати кваліфіковану допомогу дітям до 15-ти років. Центр працює щоденно. Завдяки злагодженій роботі персоналу, знанням і вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, дитина не відчуває дискомфорт і страх. Стаж співробітників досягає 18-ти років. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, а за основу надання допомоги взяті принципи західних центрів.
  • Видалення чужорідного тіла з поверхні ока 100
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00