Вітректомія операція в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Вітректомія - базовий варіант (1 око)Без анестезії комбінованої 27600 грн
Знайдено 9 клінік

Дякую за консультацію та обстеження уважному та приємному лікарю Оксані Сергіївні Аверьяновій. Чудове відношення , все оперативно, організованно.Рекомендую.♥️
Сібекіна Тетяна Михайлівна
Хочу виразить величезну подяку медперсоналу медичного центру АЙЛАЗ за професіоналізм, турботу і повагу до пацієнтів, за чутке і уважне відношення. Особливо вдячна за доброзичливість і увагу лікарю Олександрі Олегівні! Дай боже всім нам здоров'я, миру і перемоги !
Вікторія
Дякую всьому колективі за надані професійні послуги з обстеження зору мені та сину, особливо вдячна лікарям офтальмологам Терраб Вікторії Володиміровні та Яригі Олександрі Вікторівні
Евгенія
Дякую клініці, всі привітні і ввічливі,окремо дякую лікарю Козловській Ірині Володимирівні за лікування і підтримку. Всього самого найкращого бажаю вашому колективу.
8,2
Київ пр-т С. Бандери, 17/1
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Офтальмологічний центр «Айлаз» спеціалізується на діагностичних, лікувальних та хірургічних питаннях в галузі офтальмології. Має вищу категорію ISO. Надаються такі послуги, як корекція зору, хірургія катаракти, лікування і хірургія глаукоми, хірургія патологій слізних шляхів, реконструктивно-пластична хірургія.
  • Вітректомія - базовий варіант (1 око)Без анестезії комбінованої 27 600
  • Вітректомія базова з факоемульсифікацією катаракти (1 око) Без анестезії комбінованої 32 700
  • Вітректомія з введенням силікону (газ) (1 око) 34 200
  • Базова вітректомія з підшиванням люксированного кришталика (ІОЛ) (1 око) 30 900
  • Вітректомія з введенням силікону і факоемульсифікацією катаракти (1 око) Без анестезії комбінованої 41 500
Cеть клиник "Визиум"
Київ вул. Ломоносова, 58
м.Ипподром 18 7 м.Выставочный центр 19 5
Офтальмологічна клініка "Візіум" на Голосієво входить до складу мережі спеціалізованих клінік, займається діагностикою зору, лікуванням косоокості, амбліопії, короткозорості та далекозорості, катаракти у дорослих і дітей. Прийом пацієнтів здійснюють лікарі-офтальмологи, які отримали вищу кваліфікаційну категорію.
  • Передня вітректомія, репозиція ІОЛ, підшивання ІОЛ 7 000
  • Передня вітректомія, репозиція ІОЛ, підшивання ІОЛ (ускладнений випадок) 13 000
  • Вітректомія 22 500
  • Доплата за ускладненний випадок вітректомії 1 500
  • Комбіновані операції: Вітректомія + Факоемульсифікація катаракти (без вартості інтраокулярної лінзи) 24 500
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальная 43 15
Клініка сучасної офтальмології "Візіобуд" спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань органів зору. Послуги надаються як дорослим пацієнтам, так і дітям.
  • Вітреоретинальна хірургія з заміною кришталика / Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ SN60WF, малоінвазивна закрита субтотальна вітректомія з ендотампонадою (силікон/газ) 60 600
  • Вітреоретинальна хірургія з заміною кришталика / Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ SA60AT, малоінвазивна закрита субтотальна вітректомія з ендотампонадою (силікон/газ) 57 850
  • Закрита субтотальна вітректомія 45 550
  • Закрита субтотальна вітректомія з ендотампонадою 49 350
Сеть клиник Viva
6,7
Акції
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Офтальмологічний центр мережі клінікViva – це повний спектр офтальмологічних послуг для всієї родини. Наша перевага - команда професіоналів та новітнє обладнання, що трансформується в тисячі задоволених пацієнтів. Центр офтальмології Viva оснащений новим, найкращим на сьогоднішній день в Україні обладнанням й відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. В центрі офтальмології VIVA ми пропонуємо широкий спектр послуг від діагностики та лікування захворювань очей для людей різного віку до складних операцій. Інноваційні комп'ютерні методи допомагають визначити першопричину розвитку патології та впливати безпосередньо на неї. Це підвищує ефективність медичних процедур, а ясність та контрастність зору залишаються відновленими.