Ірідектомія в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
YAG-лазерна ірідектомія 7000 грн
Знайдено 3 клініки

Филатова Наталья Павловна.
В клинику попала по назначению врача. Была очень тронута заботой и вниманием. Врач принимал как очень хорошую знакомую . Я из далекой глубинки и была удивлена, сразу успокоилась и доверилась хирургу. Он рассказал что и как с моим глазом. Что собирается сделать и как потом надо будет действовать после операции. Отключали свет, но в клинике к этому были готовы. Операция прошла на высоком уровне. Спасибо Вам за спасенное зрение! Не секрет, что к пожилым людям не везде в клиниках хороший прием. Здесь же было много людей в возрасте. Все получили внимательный уход и лечение. Очень благодарна!
Аліна
Приємний персонал, у дитячому відділенні гарне відношення до дітей і батьків, все вислухають, а потім чітко та докладно розкажуть по захворюванню/лікуванню та дадуть відповідь на всі запитання. Вже рік шукаємо захворювання ока у дитини. За цей час разів 5 (може і більше) були у офтальмолога у своєму місті та по декілька разів у різних офтальмологів у Чернігові, потім нам порадили звернутись в Новий зір. В медичному центрі, ми нарешті стали хоча б на якийсь шлях, для вирішення проблеми. Нажаль перший раз не вийшло пройти повноцінного обстеження, так як знову почалось запалення, але виписали обширне лікування (а не просто антибіотик, щоб продукувати кон'юктивіт), після чого повернемося до обстежень та будемо шукати причину, а не лікувати наслідок (що робилось вже рік до цього). Приємно, що лікарі виконують свою роботу добросовісно та не махають рукою зі словами "краще вже не буде" (таке ми почули в Чернігові). Були на прийомі у Левицької Тетяни Ігорівни, дуже приємна лікар.
Нюта
Клініка супер! Буду проходити тут лікування!
Делали мне операцию по косоглазию. Отличный специалист. Спасибо Вам огромное
Київ наб. Дніпровська, 23 , Позняки
м.Осокорки 21 4 м.Позняки 30 6
Медичний офтальмологічний центр "Зір 100%" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих, на лікуванні катаракти, глаукоми, сітківки ока, офтальмопластиці (реконструктивній хірургії) та інших хірургічних втручаннях. Центр відкрився з 23.02.2017 (ліцензія на медичну практику No 173). У 2019 році Центр отримав першу акредитаційну категорію (Акредитаційний сертифікат від 08.05.2019 Серія МЗ No 014436). Прийом ведуть: Жабоєдов Дмитро Геннадійович, Жабоєдова Наталія Валеріївна, Уманець Микола Миколайович, Почепінец Аліна В'ячеславівна, Ивнев Богдан Борисович, Петренко Оксана Василівна.
  • YAG-лазерна ірідектомія 7 000
Київ вул. Глибочицька, 17г
м.Лукьяновская 8 11 м.Контрактовая площадь 26 11
Медичний заклад "Новий зір" було відкрито в 2004 році. Міністерством охорони здоров'я України центру присвоєна вища категорія. Технічна база постійно поповнюється і оновлюється. Всі витратні матеріали мають європейську та українську сертифікацію. У центрі працюють дев'ять кмн, лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
  • Лазерна ірідектомія 8 700
  • Хірургічна ірідектомія 9 800
Сеть клиник Viva
6,7
Акції
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Офтальмологічний центр мережі клінікViva – це повний спектр офтальмологічних послуг для всієї родини. Наша перевага - команда професіоналів та новітнє обладнання, що трансформується в тисячі задоволених пацієнтів. Центр офтальмології Viva оснащений новим, найкращим на сьогоднішній день в Україні обладнанням й відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. В центрі офтальмології VIVA ми пропонуємо широкий спектр послуг від діагностики та лікування захворювань очей для людей різного віку до складних операцій. Інноваційні комп'ютерні методи допомагають визначити першопричину розвитку патології та впливати безпосередньо на неї. Це підвищує ефективність медичних процедур, а ясність та контрастність зору залишаються відновленими.