Лікарі офтальмологи в Києві (метро Хрещатик)

Ірина
Наталья Едуардівна лікарь з великої літери, професіонал свого діла і неймовірна людина. Вдячна долі за наше знайомство і Наталії Едуардівні за допомогу яку вона мені оказала.
30 листопада '-1 г.
Петренко Наталя Едуардівна один з найкращих офтальмохірургів України та чуйна, з великим серцем людина. Всім рекомендую!!!
20 вересня '17 г.
Кутищев Дмитрий Анатольевич
Наталья Эдуардовна врач от Бога. И человек с большой душой и добрым сердцем. Всегда буду вам благодарен за ваш труд. Спасибо
23 травня '17 г.
Саша
Работа Натальи Эдуардовны неоценима. Как же приятно вновь видеть все четко и ясно!
23 липня '16 г.
Офтальмолог, офтальмохірурги, офтальмоонкологія
Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, має вчений ступінь кандидата медичних наук. Практикує терапевтичне і хірургічне лікування. Компетентна як онкоофтальмолог. Надає послуги комплексної діагностики зору, включаючи вимірювання внутрішньоочного тиску. Володіє технікою проведення комп'ютерної периметру очей. Оперативним шляхом видаляє катаракту і глаукому. Також застосовує лазерні технології для лікування цих недуг і корекції зору. Лікує ряд інфекційних і запальних очних хвороб.