Операція з видалення птерігіума в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Видалення птерігіума 1-2 ступеня використовується техніка алмазної шліфовки рогівки (1 око) 3400 грн
Хірургічне видалення птерігіуму 4900 грн
Операция по удалению птеригиума «Офтальмологический центр Вива (Viva)» 3500 грн
Знайдено 6 клінік

Дякую за консультацію та обстеження уважному та приємному лікарю Оксані Сергіївні Аверьяновій. Чудове відношення , все оперативно, організованно.Рекомендую.♥️
Сібекіна Тетяна Михайлівна
Хочу виразить величезну подяку медперсоналу медичного центру АЙЛАЗ за професіоналізм, турботу і повагу до пацієнтів, за чутке і уважне відношення. Особливо вдячна за доброзичливість і увагу лікарю Олександрі Олегівні! Дай боже всім нам здоров'я, миру і перемоги !
Филатова Наталья Павловна.
В клинику попала по назначению врача. Была очень тронута заботой и вниманием. Врач принимал как очень хорошую знакомую . Я из далекой глубинки и была удивлена, сразу успокоилась и доверилась хирургу. Он рассказал что и как с моим глазом. Что собирается сделать и как потом надо будет действовать после операции. Отключали свет, но в клинике к этому были готовы. Операция прошла на высоком уровне. Спасибо Вам за спасенное зрение! Не секрет, что к пожилым людям не везде в клиниках хороший прием. Здесь же было много людей в возрасте. Все получили внимательный уход и лечение. Очень благодарна!
Кисельов Володимир Борисович, доктор технічних наук, професор
З великою приємністю хочу висловити декілька слів з приводу свого контактування з медичним центром АЙЛАЗ. 17 та 24 листопада п.р. я оперувся в клініці з приводу заміни хрусталиків в зв’язку з катарактою. Операції проводили чудові фахівці кандидати медичних наук головний лікар Ковальов Андрій Іванович і провідний фахівець Розумій Наталія Михайлівна. Операції були виконані на найвищому професійному рівні: подяка вам і низький уклін! Окрім цього, я хотів звернути увагу на відмінний рівень організації роботи центру: кожен співробітник чудово виконує свої обов’язки - від директора до технічних працівників, відчувається вкрай доброзичливе ставлення до пацієнтів і інших відвідувачів. Дуже приємна та корисна практика, коли хірург проводить бесіди з пацієнтами, які готуються йти до операційного блоку, забезпечення прооперованих пацієнтів достатньою кількістю необхідних ліків. Також хочу підкреслити вкрай доброзичливу атмосферу в процесі проведення консультацій. Я в зв’язку з цим висловлюю свою подяку Розумій Наталії Михайлівні! Напередодні Нового Року я від щирого серця хотів привітати директора центру Авер‘янову Оксану Сергіівну і весь чудовий колектив з наступаючим святом і побажати всім вам подальших професійних успіхів, міцного здоров’я та мирного неба! З глибокою повагою! 30.12.2022
8,2
Київ пр-т С. Бандери, 17/1
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Офтальмологічний центр «Айлаз» спеціалізується на діагностичних, лікувальних та хірургічних питаннях в галузі офтальмології. Має вищу категорію ISO. Надаються такі послуги, як корекція зору, хірургія катаракти, лікування і хірургія глаукоми, хірургія патологій слізних шляхів, реконструктивно-пластична хірургія.
  • Видалення птерігіума 1-2 ступеня використовується техніка алмазної шліфовки рогівки (1 око) 3 400
Київ наб. Дніпровська, 23 , Позняки
м.Осокорки 21 4 м.Позняки 30 6
Медичний офтальмологічний центр "Зір 100%" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих, на лікуванні катаракти, глаукоми, сітківки ока, офтальмопластиці (реконструктивній хірургії) та інших хірургічних втручаннях. Центр відкрився з 23.02.2017 (ліцензія на медичну практику No 173). У 2019 році Центр отримав першу акредитаційну категорію (Акредитаційний сертифікат від 08.05.2019 Серія МЗ No 014436). Прийом ведуть: Жабоєдов Дмитро Геннадійович, Жабоєдова Наталія Валеріївна, Уманець Микола Миколайович, Почепінец Аліна В'ячеславівна, Ивнев Богдан Борисович, Петренко Оксана Василівна.
  • Хірургічне видалення птерігіуму 4 900
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальная 43 15
Клініка сучасної офтальмології "Візіобуд" спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань органів зору. Послуги надаються як дорослим пацієнтам, так і дітям.
  • Видалення птерігіуму 4 700
  • Видалення птерігіуму третя-четверта стадія 5 800
Сеть клиник Viva
6,7
Акції
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Офтальмологічний центр мережі клінікViva – це повний спектр офтальмологічних послуг для всієї родини. Наша перевага - команда професіоналів та новітнє обладнання, що трансформується в тисячі задоволених пацієнтів. Центр офтальмології Viva оснащений новим, найкращим на сьогоднішній день в Україні обладнанням й відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. В центрі офтальмології VIVA ми пропонуємо широкий спектр послуг від діагностики та лікування захворювань очей для людей різного віку до складних операцій. Інноваційні комп'ютерні методи допомагають визначити першопричину розвитку патології та впливати безпосередньо на неї. Це підвищує ефективність медичних процедур, а ясність та контрастність зору залишаються відновленими.
  • Операція з видалення птерігіуму 3 500
6,2
Київ вул. Шовковична, 34в
р.Печерский
Багатопрофільна лікувально - діагностична клініка сімейної медицини «Здоров'я столиці» - це приватна амбулаторія високого стандарту обслуговування, орієнтована на максимальну зручність для клієнта, що надає широкий спектр медичних послуг на власній базі з залученням професійних, досвідчених фахівців різних спеціальностей.
5,7
Київ вул. Митрополита Василя Липковського 16 В