Сторінка 2. Лікарі діагности в Києві (Святошинський район)

Елеонора
Дуже хороший спеціаліст! Компетентно розбирається в проблемах. не призначає зайвих препаратів, що немало важливо в наш час. Я вважаю людина на своєму місці. У лікаря високий професійний рівень, це помітно одразу. Рекомендую!
02 березеня '20 г.
Євген
Була у лікаря. Все пройшло добре. Мені дуже сподобався цей спеціаліст. Лікар приділила мені дуже багато часу, озвучила мені мій діагноз, розписала що потрібно приймати. Консультація лікаря мені дуже сподобалася, все було зрозуміло.
03 березеня '20 г.
Диво - лікар. Творець мого синочка. Дякую
18 серпня '19 г.
Очень грамотный специалист!
17 січня '18 г.
Гастроентеролог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Виконує УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та щитовидної залози. Проводить біопсію печінки та підшлункової залози. Лікує гастрит, холецистит, ожиріння, виразкову хворобу шлунку, панкреатит та гепатити.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, сексопатолог
Лікар акушер-гінеколог другої категорії, УЗД-фахівець. Надає послуги з лікування вульвита, вульвовагініту, дисплазії шийки матки, кіст яєчника, оофоріта, сальпінгіту, сальпінгооофоріта, синдром полікістозних яєчників і ін. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Невролог, Психотерапевт, УЗД-спеціаліст
Доктор Андоні Галина Вікторівна, невролог, психоневролог другої категорії. Проводить діагностику і лікування різних психоневрологічних захворювань. Надає послуги ультразвукової доплерографії судин голови та шиї.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
УЗД-фахівець
Лікар Лизогуб Олена Леонідівна, спеціалізується на питаннях педіатричного профілю і ультразвукової діагностики. Займається лікуванням і профілактикою захворювання у дітей з моменту народження і настання повноліття. Стежить на своєчасним фізичних і психологічним розвитком пацієнтів. Володіє знаннями з різних галузей медицини. Проводить ультразвукове обстеження різних систем організму, лікує вікові, інфекційні та вірусні захворювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, спеціалізується в області діагностики і лікування запальних, інфекційних захворювань, виявлення онкологічних змін на початкових етапах. Даниленко Людмила Іванівна використовує сучасні методи терапії, включаючи консервативну, медикаментозну, малоінвазивної хірургію, кріодеструкцію, радіохвильової хірургію. Крім того, доктор Даниленко призначає лабораторні дослідження, бере зразки тканин для аналізу, допомагає парам в плануванні вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Уролог, андролог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням та діагностикою пацієнтів урологічного профілю, виконує УЗД. Має досвід в роботі з пацієнтами в амбулаторних і стаціонарних умовах, здійснює виїзні консультації на дому. Проводить своєчасну діагностику (включаючи УЗД) і лікування урологічних хвороб консервативними та оперативними методами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
УЗД-фахівець, сімейний лікар
Лікар, спеціалізується на проведенні діагностичних ультразвукових досліджень. Надає допомогу у виявленні розвитку патології внутрішніх органів черевної порожнини. Проводить УЗД нирок, селезінки, підшлункової залози. На підставі сучасних методів діагностики, Таранушенко Валентина Євгенівна, виявляє видозміни і патології в м'яких тканинах організму (м'язах, шкірі, судинах, сухожиллях, залозах і зв'язках).
Гастроентеролог, терапевт, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар - гастроентеролог першої категорії, консультує вагітних з патологією органів травлення (печія вагітних, гепатоз і дискінезія жовчного міхура у вагітних), дає рекомендації по дієтах, режиму харчування. Проводить дослідження: гастродуоденоскопія, колоноскопія, УЗД органів черевної порожнини з доплерографією судин і функціональним навантаженням жовчного міхура, комп'ютерна томографія, іригоскопія.
Консультація от 580 грн.
Хірург, проктолог, судинний хірург, пластичний хірург
Лікар-проктолог, хірург проводить лапароскопічні та відкриті операції в абдомінальній хірургії та гінекології, колопротологічні операції, виконує накладання міжкишкових анастомозів, операції при спайковій кишковій непрохідності. Також лікар-проктолог проводить грижосічення при пахових, пупкових, стегнових, вентральних грижах власними тканинами та застосуванням сітчастого трансплантата.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, лікар УЗД