Лікарі проктологи в Києві (Святошинський район)

Роман
дуже тактовний, людина, котра добре знає свою справу, проблему розглядає комплексно, зважаючи сукупність усіх факторів, рекомендую! після візиту залишились лиш позитивні враження. дякую Вам
Іван Іванович
Дуже рекомендую Олександра Сергійовича.Дуже уважний,робив мені гастроскопію,людина на своєму місці.Лікар від Бога.
Александр
Хочу сказать спасибо Александру Сергеевичу за помощь! В государственной клинике меня напугали до полуобморока и назначили операцию, на самом деле оказалось не все так страшно. Консервативное лечение тоже помогло.
08 січня '20 г.
Александра
Добрый вечер.Мой отзыв будет максимально положительным на самый высший бал. Молодой специалист Александр Константинович не единожды решал в кратчайшие сроки мои проблемы.Процесс и результат операции прошли быстро, востановилась в кратчайшие сроки благодаря правильно подобранному лечению. Сейчас снова нуждаюсь в помощи врача-проктолога и имея вариант пойти по страховке к другому врачу или выбрать своего врача, результат работы которого я знаю, но за полную оплату - мой выбор станет в сторону Чихрадзе Александра Константиновича.
Проктолог, Ендоскопіст
Лікар займається обстеженням проктологічних пацієнтів і спеціалізується на малій проктології. Виконує аноскопію, ректороманоскопию, езофагогастродуоденоскопія. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Проктолог, хірург
Лікар здійснює прийом пацієнтів із проктологічними захворюваннями. Лікує геморой, анальні тріщини, парапроктити, грижі, холецистити, апендицити. Здійснює видалення гемороїдальних вузлів лазером, радіохвильовим ножем. Виконує видалення поліпів анального каналу прямої кишки та видалення прямокишкових, ректовагінальних нориць.
Хірург, Проктолог
Лікар-хірург Михайлов Данило Борисович займається лікуванням поліпів анального каналу, прямої кишки, жовчнокам'яної хвороби, стегнової грижі, пахової грижі, пупкової грижі та ін. Проводить висічення рубців, апендектомію, абдомінопластику, герніопластику гриж, видалення липом, врослого нігтя, атером.
Проктолог
Викликати лікаря додому
Доктор Томинець Михайло спеціалізується на лапароскопічної хірургії. Проводить холецистектомії, апендектомії, герніопластика. Допомагає виявити на ранніх стадіях вогнища пухлин, поліпів, позаматкову вагітність і ряд інших захворювань. Займається лікуванням гриж живота, варикозної хвороби, гнійної хірургією, видаленням доброякісних новоутворень шкіри і підшкірної клітковини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Хірург, Проктолог
Викликати лікаря додому
Лікар-хірург займається естетичної медициною, виконує весь обсяг амбулаторної хірургії. Веде консультативний прийом пацієнтів, спостерігає в післяопераційний період. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Хірург, проктолог, судинний хірург, пластичний хірург
Лікар-проктолог, хірург проводить лапароскопічні та відкриті операції в абдомінальній хірургії та гінекології, колопротологічні операції, виконує накладання міжкишкових анастомозів, операції при спайковій кишковій непрохідності. Також лікар-проктолог проводить грижосічення при пахових, пупкових, стегнових, вентральних грижах власними тканинами та застосуванням сітчастого трансплантата.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ендоскопіст
Лікар здійснює ендоскопічні дослідження (гастроскопії, колоноскопії) дорослим та дітям з 10 років, бере біопсії, проводить тест на хелікобактер.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Проктолог, ендоскопіст, хірург
Лікар-проктолог вищої кваліфікації, ендоскопіст, спеціалізується на діагностиці та лікуванні запальних захворювань кишечника, товстої кишки та прилеглих тканин.
Проктолог