Погодіна Єлизавета Юріївна

Уролог, УЗД
Лікар другої категорії
Доктор Погодіна Єлизавета Юріївна володіє навичками проведення ультразвукової діагностики, що використовується як для первинного обстеження пацієнта, так і контролю над динамікою на тлі терапії. До Погодін Є.Ю. звертаються для лікування захворювань урогенітального тракту інфекційного, запального, травматичного, гормонального, вродженого генезу. Спеціаліст займається діагностикою уретриту, циститу, простатиту, аденоми передміхурової залози, сечокам'яної хвороби, а також консультує пацієнтів з еректильною дисфункцією і безпліддям. Лікар дає рекомендації по профілактиці розвитку і хронізації хвороб сечостатевого тракту.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д м.Житомирська4721
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4

Максим
Елизавета Юрьевна с легкостью даст фору тем, кто кичится своим многолетним стажем работы. Она граммотна, начитана и прекрасно разбирается в вопросах урологического профиля. За качественным и толковым лечением нужно обращаться к ней!
Николай
С мужскими проблемами мужчина, как правило, предпочитает ходить к мужчинам. Но когда жена сказала, что записала меня к урологу-женщине я учинил истерику. Я не знаю как моя жена это делает, но мало того, что успокоился, так еще и мирно пошел на прием. Отличный доктор, внимательная и лечение только по делу. Если Вам нужен действительно хороший уролог, то только к Елизавете Юрьевне идите.

• 2008-2014 рр. – медичний факультет №2 НМУ ім.. О.О. Богомольця
  • 2014-2016 рр. – кафедра урології НУОЗУ ім. П. Л. Шупика
  • 2017 р., 3 місяці Спеціалізація з ультразвукової діагностики
  • 2018 р., 1 місяць, ТУ з андрології та сексопатології
  • 2019 р., 3 місяці, ПАЦ з урології
  • 2020 р. Безперервна медична освіта

Лікар-уролог, УЗД-спеціаліст надає послуги

• Розробка клінічних протоколів обстеження та лікування урологічних пацієнтів. Ведення стаціонарної та поліклінічної документації.
  • Прийом та ведення пацієнтів з плановою та ургентною урологічною патологією. Консервативне лікування: ІПСШ, безпліддя, сексуальних розладів у чоловіків, запальних захворювань статевих органів, СКХ, запальних захворювань сечовивідної системи.
  • Лікар володіє методиками оперативних втручань.