Лікарі ендоскопісти в Києві (Святошинський район)

Роман
дуже тактовний, людина, котра добре знає свою справу, проблему розглядає комплексно, зважаючи сукупність усіх факторів, рекомендую! після візиту залишились лиш позитивні враження. дякую Вам
30 листопада '-1 г.
Іван Іванович
Дуже рекомендую Олександра Сергійовича.Дуже уважний,робив мені гастроскопію,людина на своєму місці.Лікар від Бога.
30 листопада '-1 г.
Александр
Хочу сказать спасибо Александру Сергеевичу за помощь! В государственной клинике меня напугали до полуобморока и назначили операцию, на самом деле оказалось не все так страшно. Консервативное лечение тоже помогло.
08 січня '20 г.
Проктолог, Ендоскопіст
Лікар займається обстеженням проктологічних пацієнтів і спеціалізується на малій проктології. Виконує аноскопію, ректороманоскопию, езофагогастродуоденоскопія. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Ендоскопіст
Лікар здійснює ендоскопічні дослідження (гастроскопії, колоноскопії) дорослим та дітям з 10 років, бере біопсії, проводить тест на хелікобактер.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Проктолог, ендоскопіст, хірург
Лікар-проктолог вищої кваліфікації, ендоскопіст, спеціалізується на діагностиці та лікуванні запальних захворювань кишечника, товстої кишки та прилеглих тканин.
Ендоскопист
Записатися на прийом1 онлайн запис