Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Києві (Святошинський район)

Диво - лікар. Творець мого синочка. Дякую
18 серпня '19 г.
Очень грамотный специалист!
17 січня '18 г.
Дуже рада, що в цьому медцентрі познайомилася з таким прекрасним лікарем. Оксана Василівна надала мені дуже важливу консультаційну допомогу. У подальшому планую до неї обов'язково звертатися при потребі!
05 грудня '16 г.
Елизавета
Лікар залишила приємне враження. Пройшла у неї обслідування. Зараз проходжу лікування. Врахувала мої фінансові можливості, ліки виписала не дуже дорогі.
15 грудня '16 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, сексопатолог
Лікар акушер-гінеколог другої категорії, УЗД-фахівець. Надає послуги з лікування вульвита, вульвовагініту, дисплазії шийки матки, кіст яєчника, оофоріта, сальпінгіту, сальпінгооофоріта, синдром полікістозних яєчників і ін. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, спеціалізується в області діагностики і лікування запальних, інфекційних захворювань, виявлення онкологічних змін на початкових етапах. Даниленко Людмила Іванівна використовує сучасні методи терапії, включаючи консервативну, медикаментозну, малоінвазивної хірургію, кріодеструкцію, радіохвильової хірургію. Крім того, доктор Даниленко призначає лабораторні дослідження, бере зразки тканин для аналізу, допомагає парам в плануванні вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Гинеколог, Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист
Доктор Андреева Галина Николаевна проводит гинекологические осмотры, занимается диагностикой заболеваний шейки матки, яичников, гормональных изменений. Назначает клинические исследование, выполняет забор биологического материала. Владеет методиками кольпоскопии УЗИ органов малого таза, озонотерапии. Применяет медикаментозную терапию гинекологических патологий, климакса, расстройств менструального цикла.
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова, 30 р.Святошинський
Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар, УЗ-діагност. Надає послуги зі спостереження дітей з народження до 3-х років, спеціалізується на лікуванні алергії, дисбактеріозу, бронхіту, ГРВІ, веде консультативний прийом.