Лікарі психіатри в Києві (Святошинський район)

Степан
Прием был на высшем уровне! Андрей Иванович провел сеанс, дал свои рекомендации и назначил медикаменты. Мне понравилось его внимание ко мне и человеческое отношение. Даже после разговора с ним - стало легче, он относиться к пациенту не просто как к больному, а как к человеку. Огромное ему спасибо, я очень рад, что есть такие врачи, как Андрей Герасименко!
03 червеня '23 г.
Консультація сподобалась. Лікар дуже кваліфікований. Я думаю, будемо далі працювати разом і вирішимо мої психологічні труднощі. Дякую вам, Андрій!
23 липня '23 г.
Сергій
Дуже задоволений результатами роботи з Андрієм Івановичем. Знайшов до мене індивідуальний підхід, лікування дає свої результати.
01 серпня '23 г.
Олена
З лікарем вже провели пару сеансів. Можу сказати, що вже відчула результат. Дякую, будемо працювати і далі. Ви найкращий!)
12 липня '23 г.
Психотерапевт, Психіатр, Психолог, Нарколог
Викликати лікаря додому
Консультації очні (в т.ч., на дому), дистанційні (відео-, аудіо-, текст) - Телефон, Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram, Instagram, Facebook. Спеціалізація: депресія, тривога, страх, панічні атаки, безсоння, дратівливість, ВСД, біполярні розлади, шизофренія, старече слабоумство, обсесивно-компульсивний розлад, неврози, психози, алкоголізм, наркоманія (повний перелік див. Нижче). Провідний спеціаліст Центру психотерапії. Досвід роботи завідувачем отделеніея в клінічній лікарні "Феофанія". Лікар вищої категорії. Психотерапевт, психіатр, психолог, нарколог.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Консультація 3300/4300/5300 грн.
Психіатр, Нарколог, психотерапевт
31 рік досвіду
Доктор Савенко Дмитро Вікторович лікар вищої категорії спеціалізується в психіатрії, психотерапії і наркології. Надає послуги в допомозі при стресах, порушеннях сну, тривоги, депресії, сімейних, міжособистісних проблемах, сексуальних розладах, зниженні маси тіла. Так само робить супровід при соматичних, психічних, психосоматичних розладах. Робить підбір індивідуальних методів лікування з урахуванням конфіденційності, анонімності, допомагає після попередніх невдалих спробах лікування.