Омельчук Тетяна Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар Омульчук Тетяна Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням захворювнь шийки матки, зокрема ерозій шийки матки. Спеціалізується на обробці та конізації шийки матки, взятті мазків на цитологічне дослідження, проведенні гінекологічного масажу, здійсненні біопсії шийки матки.

Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1

Тетяна Миколаївна компетентний і акуратний лікар. Зверталася до неї з делікатною проблемою. Прийом веде чітко, грамотно, на всі питання є відповіді. Ніяких зайвих аналізів і призначень. Дякую!
Ника
Хочу поблагодарить за помощь и ответственность.
Вікторія
Шкода, що більшість пацієнтів пише відгуки тільки про прийом, а не про те чи дійсно лікар вилікував. Проходила лікування у лікарки. Про прийом, відношення не можу нічого поганого сказати, а от лікування залишає бажати кращого. Я скаржилася на печіння і часте мочеспускання, в бакпосіві у мене була кишкова паличка. Лікар мені ставила диагноз цистит і запальний процес, по узі для неї все було ок. От мене і лікували від циститу препаратами, які тільки знімають симптоми, свічками від запалення, брали ще якісь аналізи, я їх чекала, ходила на повторні консультації. В результаті печіння пройшло, але повернулося через кілька тижнів, сечовий міхур так і не перестав мучити і я вирішила піти по інших лікарях. І от два інших лікаря сказали за результатами узі, що у мене ендометріоз і один з них сказав, що у мене ще й поліп. Також один лікар порадив звернутися до уролога. Так от, на прийомі у уролога вийвилося, що у мене лейкоплакія сечового міхура, яку власне й викликала та кишкова паличка до якої у Омельчук Т. не було претензій і про яку вона говорила "та 10 і 3 - де дуже маленький ступінь". Мені довелося робити операцію і видаляти лейкоплакію, а потім була перерва після операції і я зайнялася своїм здоров'ям по гінекології. Пішла ще до одного нінеколога, який підтвердив мої проблеми і мені зробили гістероскопію, на якій прибрали лишні утворення, виявилося, що там було 2 поліпа і явища ендометріозу. Отже, майже два місяці лікування у Т. Омельчук мені не дали результату, проблеми виявилися значно глибшими, а вона нічого й не помітила. Всім хто читає цей відгук хочу порекомендувати перевірятися як мінімум у кількох лікарів, бо кваліфікація деяких з них залишає бажати кращого.

• 2006 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2009 p. — інтернатура по акушерству та гінекології.

• 2012 p. — ТУ "Кольпоскопія та запальні захворювання в акушерстві та гінекології".
  • 2012 p. — ТУ "Репродуктивна ендокринологія".
  • 2012 p. — тренінг USAID JSI "Сучасні аспекти планування сім'ї", сертифікат тренера.
  • 2013 p. — ТУ "Спадкова патологія".
  • 2015 p. — тренінг MSD for mothers "Формування навичок командної роботи медпрацівників в боротьбі з післяпологовими кровотечами ".
  • 2015 p. — тренінг Швейцарської Конфедерації та МОЗ України" Комплексна медична допомога у випадках небажаної вагітності ".
  • 2016 p. — ТУ" Основи медицини плода ".
  • 2016 p. — ПАЦ з акушерства і гінекології на базі Вінницького національного медичного університету ім М.І. Пирогова.
  • 2017 p. — ТУ "УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України
Схожі спеціалісти: