Сторінка 2. Лікарі гінекологи в Києві (метро Голосіївська)

Аліна
Іванів Галина Миколаївна, найкращий акушер-гінеколог. Перший раз в житті я потрапила дійсно до спеціаліста. Прийшовши на прийом, було зроблено повний огляд та УЗД. Взяла мазки. Чітко все пояснювала, дала поради щодо покращення жіночого здоров‘я. Отримавши результати аналізів, було виявлено інфекції, які тяжко лікуються. Іванів Г.М. назначила лікування яке тривало понад 1 місяць. Після лікування ми зробили повторні аналізи. Через декілька діб отримали хороші результати, де було чітко вказано, що лікування пройшло успішно. Раджу всім цього лікаря. Для себе зробила виняток, що якщо потрібно до гінеколога , то це має бути тільки Іванів Галина Миколаївна.
Алёна
Хочу сказать слова благодарности врачу гинекологу Прилипко Наталье Владимировне. Врач профессионал своего дела. Вежливая, внимательная, компетентная. Рекомендую.
Алина
Прилипко Наталья Владимировна, очень внимательный врач, профессионал своего дела, образованная,приятная,всегда назначала правильное лечение, единственный гинеколог к которому не боюсь идти на прием и вести ребенка. Да и знакомые все мои,ходят только к ней. Она единственная,кто вылечил многих моих подруг,в то в время,как другие врачи не знали что назначать.Много лет, посещаем только ее. Спасибо большое Вам)) Желаем крепкого здоровья и хороших пациентов.
24.03.2017
У Иванив Галины Николаевны я лечила дисплазию шейки матки. Это не хорошее заболевание, грозит ужасными последствиями. Поэтому я отнеслась серьёзно к лечению. Добросовестно прошла длительный курс лечения. Терапия дала позитивные результаты. Моё состояние улучшилось. Продолжаю наблюдаться у этого врача.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Надає консультаційні послуги. Діагностує і лікує запальні, інфекційні та пухлинні захворювання жіночої статевої сфери. Особливу увагу приділяє лікуванню патологій шийки матки - ерозії, дисплазії. Володіє сучасними методиками їх усунення. Проводить УЗД органів малого таза. Бере мазок на флору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог дитячий та підліткового віку
Лікар займається лікуванням патологій статевих органів, молочних залоз і деяких гормональних порушень у дівчаток від народження і до 18 років. Приймає пацієнток з передчасним дозріванням, зрощенням губ, травмами зовнішніх статевих органів і ендометріоз. В роботі використовує сучасні методики.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Тетяна Феофанівна є експертом у діагностиці та лікуванні безпліддя, доброякісних пухлин жіночої статевої сфери, дизгормональних захворювань у жінок будь-якого віку. Здійснює профілактику та лікування порушень, пов'язаних з менопаузою. Тетяна Феофанівна є провідним вченим у сфері акушерства та гінекології. Фахівець заснувала школу ендокринної гінекології в Україні, з її ініціативи у клінічну практику українських акушерів-гінекологів були впроваджені органозберігаючі методи терапії міоми матки, у тому числі із застосуванням технології емболізації маткових артерій і всіляких інших мініінвазивних методик з використанням різних видів енергій.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається питаннями планування та ведення вагітності, приймає пологи. Допомагає пацієнтам справитися з безпліддям, веде індивідуальний облік. Проводить ультразвукове дослідження з метою виявлення патологій статевої системи, оцінює стану плода під час вагітності.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, фахівець з ультразвукового дослідження. Займається проблемами порушень циклу менструальних виділень, виявленням та лікуванням безпліддя, ПМС, супроводом під час вагітності. Приймає і консультує пацієнтів на предмет планування сім'ї, підготовки до вагітності та пологів. Призначає лікування при виявленні гінекологічних патологій. Виконує кольпоскопію, біопсію, лапароскопію, радіохвильової терапію, гістероскопію.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, проводить профілактику і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на комплексній допологової діагностики. Визначає наявність або відсутність вад внутрішньоутробного розвитку на перших трьох місяцях вагітності. Програмно розраховує ймовірність спадкових недуг. Застосовує кольпоскопію і ультразвукове дослідження. Приймає пацієнток з безпліддям, веде вагітних, підбирає індивідуальні засоби контрацепції. Крім того, лікує захворювання шийки матки різної етіології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Акушер-гінеколог
Здійснює діагностику і лікування захворювань шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу. Володіє навичками проведення кольпоскопії, біопсії.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань. Надає професійну допомогу із збереженням репродуктивного здоров'я жінки. Веде прийом хворих, виконує профілактичні гінекологічні огляди, надає консультативну допомогу. У своїй роботі застосовує кольпоскопію, УЗ-діагностику, малоінвазивні лікувальні процедури. Для лікування і профілактики використовує передові методики, клінічно апробовані сучасні препарати.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5