Лікарі проктологи в Києві (метро Голосіївська)

Світлана
Двічі була на прийомі з різних обставин,і скажу вам,це не просто лікар,це подарунок від Бога.Дякую Вам безмежно ,Сергій Вікторович !
Катерина
Доброго дня, рекомендую висококваліфікованого лікаря - мамолога Бредихіна Сергія Вікторовича, була на прийомі, дуже якісна та професійна консультація! Дякую Вам, Сергій Вікторович за таке гарне відношення до пацієнтів!
30 листопада '-1 г.
29.07, 2021 год Огромная благодарность По рекомендации сестры попала на консультацию в клинику "Верум" к Миминошвили Омари Исидоровичу — первоклассному профессионалу, хирургу-колопроктологу, а также очень приятному и чуткому человеку, с великолепным чувством юмора. Сделала у него операцию, он решил мою многолетнюю , поэтому я ему безмерно благодарна. Во время реабилитации после операции всегда на связи он и его ассистент, чувствуешь, что ты в надежных руках со своими вопросами и сомнениями
30 листопада '-1 г.
Прекрасный специалист и человек, тонко чувствующий подход к пациенту и профессионал- диагност.Талант с большой буквы.Благодарю, что Вы есть у нас!!!
Мамолог ,Пластичний хірург ,Флеболог ,Хірург ,Судинний хірург ,Хірург-онколог
Доктор Бредіхин Сергій Вікторович спеціалізується в області хірургії, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить консультативний прийом пацієнтів. Виконує оперативне лікування гриж, непрохідності кишечника, апендектомія, холецистектомія, висічення виразок, пошкодження органів черевної порожнини. Володіє методом лапароскопічної діагностики. Має сертифікат по контурній пластиці, абдомінопластиці, ліпоаспірації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Хірург, Проктолог, Онкохірург
Лікар спеціалізується на консервативному і оперативному лікуванні захворювань прямої кишки. Працює з сучасними техніками. Лікує анальні тріщини, геморой, видаляє поліпи. Здійснює хірургічне видалення доброякісних і злоякісних утворень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області хірургії, надає жодних послуг діагноста. Веде консультативні прийоми хірурга, ендоскопіст. Займається діагностикою та лікуванням захворювань хірургічного профілю. Проводить фіброгастродуоденоскопію (ФГДС). Під час проведення дослідження можливо: взяття матеріалу для гістологічного дослідження, проведення уреазної біопсійного тесту (визначення наявності Helicobacter pylori), видалення поліпів, а також зупинка шлункової кровотечі.
Консультація 690/750 грн.