Лікарі пластичні хірурги в Києві (метро Голосіївська)

Попала в руки Ларисы Александровны по скорой помощи с апендецитом. Могу сказать одно.....золотые руки и золотое открытое сердце. Благодаря светлой душе Ларисы Александровны реабилитация проходит легко. Очень горжусь тем, что у нас в стране есть врачи в большой буквы
30 листопада '-1 г.
Антоніна
Відмінний спеціаліст! Зверталася за її послугами, оперативне втручання пройшло добре, післяопераційний період також був без ускладнень. Роботою лікаря цілком та повністю задоволена! Однозначно буду рекомендувати усім знайомим!
01 лютого '20 г.
Світлана
Декілька років тому я отримала опік долоні, з часом утворився рубець, який не давав змогу повноцінно користуватися рукою. звернулася до цього лікаря, після операції рука знову можу без проблем користуватися рукою. Щиро вдячна Вам!
27 лютого '20 г.
Была на приеме у Дениса Алексанровича. Доктор очень приятный и внимательный, распологает к себе. На все интересующие вопросы отвечает понятно и подробно, не пытается навязывать свое мнение. После приема решила делать операцию по увеличению груди у него и не пожалела. Прошло уже две недели после операции. Чувствую себя хорошо, результат радует, хотя еще продолжается реабилитационный период. Денис Александрович очень внимательный и всегда интересуется самочуствием. Надеюсь и дальше все будет отлично. Всем рекомендую доктора.
01 січня '70 г.
Пластичний хирург
Пластичний хірург вищої категорії, спеціалізується на естетичної корекції пропорцій тіла і обличчя за допомогою хірургічних втручань. Доктор Юрченко має значний досвід практичної роботи, є автором кількох десятків наукових публікацій, 4 медичних патентів. До лікаря звертаються тоді, коли хочуть змінити форму або розмір грудей, позбутися від наслідків травм, позбутися від надлишків підшкірного жиру, підкоригувати овал обличчя, форму носа і т.д. Денис Олександрович здійснив вже понад 1000 операцій з корекції грудей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Пластичний хірург, Хірург
У компетенції фахівця хірургічні та пластичні операції різного рівня складності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург, Пластичний хірург
У професійні інтереси входить вирішення проблем, пов'язаних з естетичною функцією тіла людини. Використовуючи методики пластичної хірургії, проводить комплексне відновлення зовнішності і здоров'я пацієнта незалежно від рівня складності завдання. Досконало володіє сучасними методиками пластичної хірургії грудей, різними видами блефаропластики. Виконує всі види абдоминопластики і ліпосакції. У своїх роботах використовує інноваційні технології. Автор 30 друкованих праць в спеціалізованих медичних виданнях, співавторство в 3-х монографіях. Автор 3-х винаходів.
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою усунення косметологічних дефектів, відновлення зовнішнього вигляду і дії органів. Лікує глибокі зморшки, які не можна усунути безопераційним методом, обвисання грудей, м'язів рук і сідниць.
Косметолог
Лікар-косметолог фахівець в області професійного догляду за обличчям зі шкірою будь-якого типу. Доктор робить підтяжку обличчя і тіла безопераційним методом. Надає послуги з різними видами масажу обличчя включаючи Beauty SPA