Лікарі інфекціоністи в Києві (метро Голосіївська)

Юрий
Добрий день , я Савченко Юрий Александрович в январе 2023 года бил на приеме у доктора Кириенко Валентини Теодоровни . Сегодня 21 мая 2023 года . Курс лечения провел так как мне написал Доктор , В результате 20 кг сбросил и все что мне прописивал Доктор я делал Результатом просто очень доволен , все наладилось , все Ок , Очень Рекомендую Непожалеете Очень квалифицированний Доктор Кириенко В Т , ( УМНИЧКА) Дай бог ей Здровья Счастья и Успезов в работе.!!!!!
30 листопада '-1 г.
Алла Бевза
Потрапила до Валентини Теодорівни у 2017 році в тяжкому декомпенсованому стані (цироз печінки, геп. В + аутоімунний). На той час мене вже просто «футболили» звідусіль, транспланція була рекомендована ще з 2015 року. Валентина Теодорівна не побоялася мені допомогти, вона мені встановила правильний діагноз і підібрала терапію. Вже через 4 місяці В гепатит був вилікуваний, аутоімунний теж допомогла мінімізувати. Я ожила! Зараз я чекаю на пересадку, і маю надію, що все буде добре. Валентині Теодорівні я зобов‘язана своїм життям. Я безмежно захоплююся її професіоналізмом, самовідданістю і людяністю! Дай, Боже, їй здоров‘я і благополуччя!
30 листопада '-1 г.
Андрей
Благодарность доктору! Рекомендую всем в первую очередь как лекаря который лечит - и нетолько тело но и душу! Легче стало даже после одного разговора - а инфекцию у меня исключил
08 травня '19 г.
Замечательный доктор и человек. Спасибо большое за помощь в трудной ситуации. Благодаря грамотности этого доктора и своевременно оказанной помощи я вернулась к жизни.Спасибо огромное Юрий Александрович
05 липня '18 г.
Інфекціоніст
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із інфекційними захворюваннями. Надає рекомендації за результатами лабораторних аналізів, призначає та коригує лікування. Лікує вірусні гепатити, цироз печінки, хворобу Лайма, TORCH-захворювання, аскаридоз, опісторхоз, лямбліоз, кір та інші патології.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Інфекціоніст
Лікар-інфекціоніст, Жигарев Юрій Олександрович, веде консультативний прийом, проводить первинний огляд пацієнтів, призначає і коригує лікувальний план. Займається лікуванням таких інфекційних захворювань, як малярія, амебіаз, генітальний герпес, холера, коклюш, гепатити А, В, С та інших захворювання. Жигарев Ю. А. — кандидат медичних наук, має величезний успішний досвід у лікуванні інфекційних хвороб.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Дитячий інфекціоніст, Дитячий імунолог
Олена Вікторівна Олабіна спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань і патологій імунної системи у дітей. Лікар займається розробкою індивідуальних схем профілактики. Консультує пацієнтів після травм, укусів тварин і кліщів. Займається виявленням первинних і вторинних імунодефіцитів.